bDYkzFNh
IKEA Store ikona

IKEA Storeversion 2.10.1

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

IKEA Store to aplikacja, dzięki której zakupy w sklepach sieci IKEA staną się łatwiejsze. Program pozwala tworzyć listy zakupów produktów, które planujemy kupić, zawiera też przejrzysty, wygodny w obsłudze katalog towarów dostępnych w IKEI.

bDYkzFNj

Twórcy aplikacji postawili na przejrzystość oraz łatwość wyszukiwania potrzebnych informacji. Dzięki temu nawigacja po programie IKEA Store jest prosta i intuicyjna, a zgodna ze stylistyką iOS "płaska" szata graficzna tylko pomaga w korzystaniu z aplikacji.

Na ekranie głównym programu znajdziemy wizytówkę sklepu IKEI, który ustawiliśmy jako domyślny, wraz z godzinami otwarcia i informacjami o trwających promocjach cenowych. Na ekranie głównym znajdziemy też skrót do katalogu produktów (pogrupowanego wg prostych kategorii, jak Gotowanie, Biurka, Krzesła, Oświetlenie itp.; każdy towar w katalogu opatrzony jest zdjęciami, informacją o cenie, specyfikacji technicznej i dostępnością w wybranym sklepie) oraz do skanera. Umożliwia on skanowanie kodów kreskowych i QR, a także numerów towarów sprzedawanych przez IKEĘ, dostarczając szczegółowych informacji o nich.

Interfejs aplikacji stale wyświetla skrót do listy zakupów, co ułatwia zarządzanie produktami, które planujemy kupić w IKEI. Towary przez nas zapisane zawierają informację o cenie, a także - co jest bardzo przydatne - o numerze katalogowym i miejscu przechowywania go w danym sklepie. Na liście zakupów znajdziemy też ceny (jednostkowe i łączną) produktów, które zapisaliśmy w schowku w aplikacji.

Gdy założymy konto na Ikea.com i zalogujemy się nim w aplikacji, będziemy mogli synchronizować treść listy zakupów między urządzeniami. Dostępne będą też promocje przewidziane dla posiadaczy karty IKEA Family.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Liczba pobrań130
Data aktualizacji23 cze 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
IKEA Store ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYkzFNO
bDYkzFOf