iOSRozrywka i hobbyAplikacje dla miłośników filmu i serialiIMDb Movies & TV
IMDb Movies & TV ikona

IMDb Movies & TV

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

IMDb Movies & TV to oficjalna aplikacja mobilna serwisu IMDb - jednego z największych na świecie zajmujących się tematyką filmu, seriali telewizyjnych oraz grających w nich aktorów. W bazie portalu znajdziemy informacje o ok. 1,5 mln filmów oraz seriali, a także o ponad 3,2 mln aktorek, aktorów, reżyserów, członkach ekip filmowych i celebrytów kojarzonych ze sztuką filmową.

Ta aplikacja powinna być pozycją obowiązkową dla każdego kinomana i miłośnika seriali. Tytuły w niej opisane zawierają (jeśli takie zostały stworzone) filmowe trailery oraz bogate galerie zdjęć, a także obszerne informacje o obsadzie aktorskiej. IMDb Movies & TVZ zawiera nawet tak szczegółowe dane, jak te o nakładach finansowych wyłożonych na stworzenie danego tytułu lub też o specjalnych środkach technicznych wykorzystanych w trakcie kręcenia filmu lub serialu. Znajdziemy w niej także recenzje, pisane zarówno przez amatorów, jak też przez profesjonalnych krytyków filmowych, a także ciekawe cytaty z filmów oraz seriali. W tego typu aplikacji nie mogło też zabraknąć informacji na serio oraz plotek z życia gwiazd filmowych.

IMDb Movies & TV pozwala też wyszukać interesujące nas tytuły, poznać najlepiej i najgorzej oceniane produkcje. Wszystkie informacje podane są w wygodny sposób, w wysuwanym z lewej strony ekranu menu, gdzie pogrupowano je wg kategorii: film, seriale oraz celebryci. W menu znajdziemy też propozycje najnowszych filmów oraz seriali, które warto obejrzeć, bo np. niedawno weszły do kin lub pojawiły się w ramówkach stacji telewizyjnych.

Dodatkowe możliwości pojawią się, gdy stworzymy konto w usłudze IMDb Movies & TV i zalogujemy się do niego w aplikacji mobilnej. Wówczas będziemy mogli dodawać poszczególne tytuły do naszej kolekcji, zaznaczać poszczególne propozycje jako warte obejrzenia później, oceniać poszczególne tytuły i tworzyć własną historię obejrzanych filmów oraz seriali telewizyjnych. Wszystko jest podane w ładnej dla oka formie, program jest intuicyjny w obsłudze i przeznaczony dla użytkowników iPhone'ów, iPadów oraz iPodów Touch.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentIMDb
Liczba pobrań86
Data aktualizacji7 paź 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
IMDb Movies & TV ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)