AndroidGryZręcznościoweImpossible Draw
Impossible Draw ikona

Impossible Draw1.9.9

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Impossible Draw to gra zręcznościowa, która w dużej mierze dzięki oprawie graficznej i pomysłowi wybija się znacznie ponad swoją konkurencję.

Naszym zadaniem w Impossible Draw jest odwzorowywanie poprzez odrysowywanie kolejnych wzorów jakie spotkamy na naszej drodze. Przemierzając kolejne korytarze wirtualnego sześcianu, co chwilę natrafimy na bramę ze wzorem. Im lepiej odwzorujemy jej znak tym więcej punktów otrzymamy. Jeżeli nie zdążymy gra zostaje przerwana. Aby kontynuować podróż musimy skorzystać z mikropłatności, bądź też obejrzeć reklamy. W innym przypadku rozpoczniemy zabawę od nowa.

Co jakiś czas natrafimy także na zakręty, w których to my wybieramy drogę. Jest to o tyle istotne, że w grze ukryto sporo bonusów. Aby do nich dotrzeć możemy wspomóc się mapą. Za pomocą mikropłatności możemy dokupić sobie ulepszenia, nowe tła, tryby czy też motywy. Sporo tego, jednak darmowa wersja pozwala na dugą zabawę, jedynie co pewien czas zakłócaną reklamami.

Na pochwałę zasługuje wykonanie Impossible Draw. Hipnotyzującą i relaksującą muzykę doskonale uzupełnia grafika. Dzięki temu gra choć stresująca, wciąga na długo i motywuje do pobicia kolejnego rekordu, odkrycia kolejnych tajemnic sześcianu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań70
Data aktualizacji16 lut 2024
System operacyjnyAndroid 4.4 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Impossible Draw ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)