AndroidKomunikacja/społecznośćSpecjalistyczne przeglądarki internetoweInBrowser
InBrowser ikona

InBrowser

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

InBrowser to przeglądarka, którym głównym zadaniem jest ochrona prywatności użytkownika. Pozwala ona na korzystanie z dobrodziejstw witryn internetowych bez przejmowania się o jakiekolwiek ślady, które mogłyby pozostać na urządzeniu użytkownika. Wspiera ona system Android równie wielką uwagę co do prywatności, przykłada także do minimalizmu i prostoty obsługi.

W przypadku przeglądarki InBrowser użytkownik nie ma do czynienia z narzędziem przypominającym szwajcarski scyzoryk, ale raczej skalpel chirurgiczny: zamiast dużej ilości funkcji, autorzy postanowili skupić się tym co dla nich najważniejsze, a więc ochronie prywatności. W efekcie aplikacja nie zapisuje na urządzeniu żadnych danych dotyczących historii przeglądanych stron. Po zamknięciu przeglądarki zawsze automatycznie usuwane są wszystkie ciasteczka, dane sesji i pobrane grafiki czy pliki. Jest to więc przeglądarka, która cały czas działa w trybie prywatności znanym z konkurencyjnych z rozwiązań. Producent informuje, że jest to najlepszy wybór w przypadku chęci odwiedzania stron dla dorosłych, serwisów randkowych czy też witryn o nie do końca sprawdzonej reputacji. Aplikacja mimo swoich ograniczeń pozwala na pobieranie plików, wspiera także otwieranie stron w kartach, w efekcie użytkownik może przeglądać wiele z nich. W InBrowser znajdziemy także możliwość zmiany useragenta przeglądarki aby nie była ona rozpoznawana jako urządzenie mobilne, lecz jak pełnoprawny komputer.

Przeglądarka obsługuje materiały wideo na stronach internetowych i pozwala na ich odtwarzanie. Domyślnie nie działa również w tle i jest zawsze automatycznie zamykana gdy użytkownik przełączy się na inną aplikację. Pozwala ona na uruchomienie trybu pełnoekranowego, a także integrację z managerem haseł LastPass. Domyślnie wyłącza ona filtr stron SafeSearch odrzucający z wyników Google strony dla dorosłych. Aplikacja jest udostępniana i nie wyświetla reklam poza ekranem startowym i stroną informującą o błędzie. Nie posiada interfejsu w języku polskim.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentTomPod Apps
Liczba pobrań239
Data aktualizacji22 cze 2023
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
InBrowser ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)