Infinity Blade III ikona

Infinity Blade III1.4.4

iOSGryPrzygodoweInfinity Blade III
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Infinity Blade III to kolejna część popularnej serii gier z pogranicza cRPG. Od początku jednym z jej głównych zadań jest pokazanie możliwości technicznych jakie skrywają w sobie urządzenia z systemem iOS. Ale to nie tylko grafika, ale też bardzo przyjemna rozgrywka zapewniła serii sukces.

Część trzecia udoskonala prawie każdy element swoich poprzedniczek. Mamy większy, minimalnie bardziej otwarty świat, dwóch bohaterów, możliwość rozbudowy broni i trochę więcej elementów z gatunku cRPG. Jednak to co najważniejsze, czyli walka pozostało bez mian. No chyba, że liczyć nowy rodzaj pojedynków, czyli konfrontacje ze smokami oparte na QTE.

W świat gry wprowadza nas intro i fabularny samouczek. Choć fabułą w tego typu grach nie jest najważniejsza, to trzeba przyznać, że autorzy Infinity Blade III zadbali o to, aby prezentowała się dobrze i motywowała do zabawy. Rozgrywka tak jak poprzednio polega na przemierzaniu liniowego świata gry, wyszukiwaniu ukrytych ścieżek i sekretów oraz kolejnych walkach.

Ich mechanika pozostała niezmieniona. Atakujemy i bronimy się za pomocą gestów. Co pewien czas możemy również skorzystać ze zdolności specjalnych. W Infinity Blade III nie brakuje elementów do odblokowania i ulepszenia. Dzięki temu fani rozwoju mają dodatkową motywację do gry. Nie zabrakło także mikropłatności choć mamy do czynienia z grą płatną. Za realne pieniądze możemy dokupić walutę, która pozwoli nam nabyć lepsze sprzęty w samej grze.

Jedną z najmocniejszych elementów serii Infinity Blade pozostaje oprawa. Zarówno graficzna jak i muzyczna. Niektóre lokacje aż proszą się o chwilę spokoju i przyjrzenie się okolicy. Podobnie jest z muzyką i dźwiękami, które doskonale budują klimat.

Infinity Blade III to obowiązkowa pozycja dla fanów serii. Gra wciąż pozostaje jedną z najlepiej przygotowanych produkcji na iOS, do tego jej konstrukcja sprawia, że zabawy starcza na wiele długich godzin.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań118
Data aktualizacji6 paź 2017
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Infinity Blade III ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)