Infoshare 2023 już w maju. To dwa dni rozmów o technologii

Infoshare 2023 już w maju. To dwa dni rozmów o technologii

Infoshare 2023 odbędzie się pod koniec maja
Infoshare 2023 odbędzie się pod koniec maja
Źródło zdjęć: © Infoshare
Oskar Ziomek
27.04.2023 16:23

Konferencja Infoshare 2023 odbędzie się 24 i 25 maja i będzie świetną okazją, by posłuchać cennych prelekcji o szeroko rozumianych technologiach. W tym roku planowane jest poruszenie wielu zagadnień związanych ze sztuczną inteligencją.

W Gdańsku będzie można spotkać blisko 200 prelegentów z całego świata, którzy podzielą się swoją wiedzą na 9 scenach. Infoshare to konferencja skupiona wokół tematyki nowych technologii, biznesu i startupów. W tym roku spodziewamy się między innymi wielu cennych informacji dotyczących wykorzystania SI - począwszy od zastosowań w biznesie, na etyce wykorzystania niektórych rozwiązań kończąc.

Wszystkich prelegentów trudno wymienić. Wśród wielu kluczowych prelekcji zaplanowane są między innymi wystąpienia Pawła Czecha - założyciela NewNative.ai oraz dr. Zacharego Goldberga - badacza i eksperta w dziedzinie etyki technologii. Na scenie pojawi się także Phaedra Boinodiris - liderka praktyk w dziedzinie AI w IBM Trust, która poruszy kwestię holistycznych rozwiązań, które firmy oraz praktycy powinni wdrożyć, żeby tworzyć odpowiedzialne rozwiązania oparte na SI.

Konferencja Infoshare 2022
Konferencja Infoshare 2022© Infoshare | FotoRS

Podczas Infoshare 2023 można także liczyć na poruszenie jakże ważnego tematu bezpieczeństwa zastosowania sztucznej inteligencji. W tym zakresie cenne może się okazać wystąpienie Mathisa Hammela, który opowie o wykrywaniu deepfake'ów czy Serga Masísa, który wytłumaczy możliwe podejścia do usprawnienia SI tak, by była bardziej godna zaufania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

O wszystkich szczegółach można przeczytać na stronie Infoshare 2023, gdzie możliwy jest zakup biletów, sprawdzenie kompletnej agendy oraz listy wszystkich prelegentów. Liczba wystąpień jest tak duża, że z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Oskar Ziomek, redaktor prowadzący dobreprogramy.pl

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)