Infoshare 2023 już w maju. To dwa dni rozmów o technologii

Infoshare 2023 już w maju. To dwa dni rozmów o technologii

Infoshare 2023 odbędzie się pod koniec maja
Infoshare 2023 odbędzie się pod koniec maja
Źródło zdjęć: © Infoshare
Oskar Ziomek
27.04.2023 16:23

Konferencja Infoshare 2023 odbędzie się 24 i 25 maja i będzie świetną okazją, by posłuchać cennych prelekcji o szeroko rozumianych technologiach. W tym roku planowane jest poruszenie wielu zagadnień związanych ze sztuczną inteligencją.

W Gdańsku będzie można spotkać blisko 200 prelegentów z całego świata, którzy podzielą się swoją wiedzą na 9 scenach. Infoshare to konferencja skupiona wokół tematyki nowych technologii, biznesu i startupów. W tym roku spodziewamy się między innymi wielu cennych informacji dotyczących wykorzystania SI - począwszy od zastosowań w biznesie, na etyce wykorzystania niektórych rozwiązań kończąc.

Wszystkich prelegentów trudno wymienić. Wśród wielu kluczowych prelekcji zaplanowane są między innymi wystąpienia Pawła Czecha - założyciela NewNative.ai oraz dr. Zacharego Goldberga - badacza i eksperta w dziedzinie etyki technologii. Na scenie pojawi się także Phaedra Boinodiris - liderka praktyk w dziedzinie AI w IBM Trust, która poruszy kwestię holistycznych rozwiązań, które firmy oraz praktycy powinni wdrożyć, żeby tworzyć odpowiedzialne rozwiązania oparte na SI.

Konferencja Infoshare 2022
Konferencja Infoshare 2022© Infoshare | FotoRS

Podczas Infoshare 2023 można także liczyć na poruszenie jakże ważnego tematu bezpieczeństwa zastosowania sztucznej inteligencji. W tym zakresie cenne może się okazać wystąpienie Mathisa Hammela, który opowie o wykrywaniu deepfake'ów czy Serga Masísa, który wytłumaczy możliwe podejścia do usprawnienia SI tak, by była bardziej godna zaufania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czy warto kupić kamerę internetową Jabra PanaCast 20?

O wszystkich szczegółach można przeczytać na stronie Infoshare 2023, gdzie możliwy jest zakup biletów, sprawdzenie kompletnej agendy oraz listy wszystkich prelegentów. Liczba wystąpień jest tak duża, że z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Oskar Ziomek, redaktor prowadzący dobreprogramy.pl

Programy

Aktualizacje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)