Internet Explorer dla Xboksa tylko na płatnym koncie

Internet Explorer dla Xboksa tylko na płatnym koncie

15.10.2012 06:38

Kto ma konto, ten już pewnie wie — Internet Explorer, jedna z bardziej nieszablonowych aplikacji dla konsoli Xbox 360, będzie dostępny tylko dla posiadaczy płatnego konta Xbox LIVE Gold (12 miesięcy za 229,00 zł, 3 miesiące za 79,00 zł, 1 miesiąc 29,00 zł). Przeglądarka ma być obsługiwana za pomocą gestów wykonywanych przed sensorem Kinect, padem lub za pośrednictwem Smart Glass.

E3 2012: Xbox SmartGlass

Smart Glass to technologia przypominająca nieco AirPlay Apple'a, pilota i appkę do przeglądania dodatkowych materiałów w jednym. Na wybranych urządzeniach mobilnych można dzięki niej sterować konsolą, przewijać multimedia lub dokończyć oglądanie poza domem, ułatwić sobie przeglądanie stron internetowych i w przypadku niektórych pozycji rozrywkowych rozszerzyć możliwości — na przykład podczas oglądania serialu pokaże dodatkowe informacje o aktorach, relacje między postaciami lub obecną sytuację w tamtym świecie. Chodzą słuchy o tym, że aplikacja SmartGlass ma być dostępna nie tylko na urządzenia z systemami Microsoftu, ale także na Androida oraz iOS.

Ponadto najbliższa aktualizacja ma przynieść wyszukiwanie treści według kategorii i gatunku oraz rekomendacje filmów i gier. No i prawdopodobnie Xbox Music. Pod koniec miesiąca zobaczymy więc, czy reklama kłamała.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)