Into the Dead ikona

Into the Dead

iOSGryZręcznościoweInto the Dead
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Into the Dead udowadnia, że nawet w tak eksploatowanym gatunku jak runnery można wymyślić coś nowego. Wprawdzie znowu tematyka kręci się wokół Zombies, ale pomysł na zabawę w zupełności to rekompensuje.

Gra zaczyna się od trzęsienia ziemi. Nasz helikopter rozbija się na polu otoczonym przez żywe trupy, naszą jedyną szansą na ratunek jest ucieczka przed nimi, ale też pomiędzy nimi. Świat obserwujemy z oczu bohatera, wpływ mamy jedynie na zmianę kierunku biegu oraz użycie broni.

Im dłuższy bieg tym większa nagroda po naszej śmierci. Za zdobyte złoto możemy dokupić broń, a także psiego pomocnika. Broń znajdujemy w skrzynkach podczas biegu. W sklepie znajdziemy także nowe pakiety Zombies. Niestety nie wszystkie dodatki możemy zakupić za walutę z gry.

Bardzo dobrze prezentuje się grafika jak i oprawa audio. Klimatu całości dodają jęki Zombies, nasz ciężki oddech oraz wszechobecna mgła. Autorzy pozwoli nam także wybierać spośród kilku metod sterowania. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Into the Dead to bardzo dobra propozycja dla każdego miłośnika runnerów i gier z Zombies.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPIKPOK
Liczba pobrań53
Data aktualizacji27 mar 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Into the Dead ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)