WindowsArchiwumProgramy archiwalneiolo AntiVirus

iolo AntiVirus1.5.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

iolo AntiVirus to kolejny produkt autorów aplikacji System Mechanic, tym razem przeznaczony do zabezpieczenia komputera przed takimi zagrożeniami jak wirusy, robaki, konie trojańskie, komponenty malware itp. Podobnie jak większość komercyjnych aplikacji antywirusowych dostępnych na rynku również iolo AntiVirus posiada moduł ochrony w czasie rzeczywistym, funkcję automatycznych aktualizacji bazy definicji wirusów oraz w pełni zintegrowany moduł ochrony poczty e-mail działający z większością klientów dostępnych na platformę Windows. Dzięki zastosowaniu nowej technologii aplikacja iolo AntiVirus rozpoznaje i usuwa niebezpieczne załączniki wiadomości, pozostawiając do odczytu niezainfekowaną część e-maila. Dodatkowo silnik działający w czasie rzeczywistym eliminuje potrzebę ręcznego skanowania wiadomości przed lub po wysyłce. Poza tym aplikacja została wyposażona w możliwość wygodnego skanowania na żądanie wybranych plików i folderów oraz opcję programowania skanowania systemu w określonych odstępach czasu.

Uwaga!

Aby otrzymać bezpłatny klucz aktywujący subskrypcję pobierania bazy wirusów (okres 180 dni) należy zarejestrować się na specjalnej stronie przygotowanej przez producenta programu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.511 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań10 463
Data aktualizacji29 wrz 2008
Rozmiar pliku20.25 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)