iOS 11.4 już jest! Wiadomości otrzymały długo wyczekiwaną funkcję

iOS 11.4 już jest! Wiadomości otrzymały długo wyczekiwaną funkcję29.05.2018 19:38
iOS 11.4 już jest! Wiadomości otrzymały długo wyczekiwaną funkcję

Po okresie testów, nowa wersja iOS została udostępniona na iUrządzenia. To ostatnia większa aktualizacja przez wydaniem iOS 12. Wreszcie pojawiła się długo wyczekiwana funkcja w aplikacji Wiadomości, AirPlay 2, a także wprowadzono szereg poprawek, które mają podnieść stabilność i bezpieczeństwo użytkowników.

Nowa wersja iOS została oznaczona numerkiem 11.4. Jej rozmiar to około 320 MB (iPhone 7). Jeśli komunikat o dostępności aktualizacji nie pojawił się automatycznie, to dostępność należy sprawdzić ręcznie. W tym celu wchodzimy w Ustawienia, następnie w Ogólne i klikamy na Uaktualnienia.

350247223445186497

Wiadomości mogą być już przechowywanie w iCloud. Umożliwi to ich wygodniejsze synchronizowanie pomiędzy poszczególnymi urządzeniami z iOS, a także zapewni kopię bezpieczeństwa wszystkich konwersacji. Nowy iOS przynosi również wsparcie dla AirPlay 2, co docenią osoby preferujące bezprzewodowe przesyłanie muzyki, a także użytkownicy głośników HomePod, które mogą teraz zostać połączone w pary stereo. AirPlay 2 zapewnia m.in. wygodną obsługę głośników rozmieszczonych w wielu pomieszczeniach.

Aktualizacja dostępna jest dla wszystkich urządzeń, które otrzymały iOS 11. Dotyczy to zarówno iPhone’ów, jak i iPadów oraz iPoda touch 6 generacji.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (86)