iOS 11.4 już jest! Wiadomości otrzymały długo wyczekiwaną funkcję

iOS 11.4 już jest! Wiadomości otrzymały długo wyczekiwaną funkcję

iOS 11.4 już jest! Wiadomości otrzymały długo wyczekiwaną funkcję
29.05.2018 19:38, aktualizacja: 29.05.2018 19:48

Po okresie testów, nowa wersja iOS została udostępniona na iUrządzenia. To ostatnia większa aktualizacja przez wydaniem iOS 12. Wreszcie pojawiła się długo wyczekiwana funkcja w aplikacji Wiadomości, AirPlay 2, a także wprowadzono szereg poprawek, które mają podnieść stabilność i bezpieczeństwo użytkowników.

Nowa wersja iOS została oznaczona numerkiem 11.4. Jej rozmiar to około 320 MB (iPhone 7). Jeśli komunikat o dostępności aktualizacji nie pojawił się automatycznie, to dostępność należy sprawdzić ręcznie. W tym celu wchodzimy w Ustawienia, następnie w Ogólne i klikamy na Uaktualnienia.

Obraz

Wiadomości mogą być już przechowywanie w iCloud. Umożliwi to ich wygodniejsze synchronizowanie pomiędzy poszczególnymi urządzeniami z iOS, a także zapewni kopię bezpieczeństwa wszystkich konwersacji. Nowy iOS przynosi również wsparcie dla AirPlay 2, co docenią osoby preferujące bezprzewodowe przesyłanie muzyki, a także użytkownicy głośników HomePod, które mogą teraz zostać połączone w pary stereo. AirPlay 2 zapewnia m.in. wygodną obsługę głośników rozmieszczonych w wielu pomieszczeniach.

Aktualizacja dostępna jest dla wszystkich urządzeń, które otrzymały iOS 11. Dotyczy to zarówno iPhone’ów, jak i iPadów oraz iPoda touch 6 generacji.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (86)