iPhone 7 ujawnia parametry: dostaniemy pojemniejszy akumulator i więcej RAM

iPhone 7 ujawnia parametry: dostaniemy pojemniejszy akumulator i więcej RAM

iPhone 7 ujawnia parametry: dostaniemy pojemniejszy akumulator i więcej RAM
13.09.2016 11:45, aktualizacja: 25.09.2016 12:49

W poprzednim tygodniu Apple pokazało nowego iPhone’a 7. Ponownie na konferencji usłyszeliśmy jak cudowny jest nowy smartfon, ale nie poznaliśmy wszystkich informacji. Apple nie przedstawiło dokładnej specyfikacji, jednak dziś już wiemy jaki akumulator trafił do iPhone’a 7, a także ile RAM trafiło do większego modelu.

Informacje o nowym iPhonie poznaliśmy dzięki dokumentacji, która znalazła się w chińskiej bazie TENNA. Dowiemy się z niej, że Apple zastosowało akumulator o pojemności 1960 mAh, poprzednik miał 1715 mAh. Jak możemy się spodziewać, pozwoliło to osiągnąć dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu – iPhone 7 pozwoli na 14 godzin przeglądania Internetu z włączonym Wi-Fi, to o 3 godziny więcej od iPhone’a 6s.

Jeśli chodzi o iPhone’a 7 Plus, to we wnętrzu znalazł się akumulator 2900 mAh, który ma zapewnić do 15 godzin przeglądania Internetu z włączonym Wi-Fi. Starszy model – iPhone 6s Plus z akumulatorem 2750 mAh zapewniał natomiast 12 godzin. W dokumentacji podano również, że do dyspozycji otrzymamy 3 GB RAM, to więcej o 1 GB od poprzednika.

Warto zauważył, że nowy iPhone pod względem pamięci operacyjnej dogonił konkurencję z Androidem, gdzie 3 GB RAM jest już niemal standardem, a w topowych smartfonach coraz częściej spotkamy nawet 4 GB. Oczywiście iPhone działa pod kontrolą iOS, systemu dostosowanego do konkretnego urządzenia, a więc mimo gorszej specyfikacji, sprzęt Apple może działać sprawniej.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (55)