iPhone Xs, Xs Max oraz Xr – oto nazwy nowych smartfonów Apple'a

iPhone Xs, Xs Max oraz Xr – oto nazwy nowych smartfonów Apple'a

Jeden z projektów koncepcyjnych iPhone'a Xs. Źródło: BGR
Jeden z projektów koncepcyjnych iPhone'a Xs. Źródło: BGR
Piotr Urbaniak
12.09.2018 13:31, aktualizacja: 12.09.2018 17:00

Wygląda na to, że wcześniejsze przecieki o nazewnictwie tegorocznych iPhone'ów właśnie zostały potwierdzone. I tak, nowe smartfony Apple'a to, odpowiednio: iPhone Xs – model bazowy z ekranem 5,8'', iPhone Xs Max – wersja powiększona, a także iPhone Xr – wariant ekonomiczny.

Dane te są niejako oficjalne, ponieważ tym razem pochodzą z witryny apple.com, a precyzując: mapy XML. Odnalazła je natomiast ekipa serwisu All Things How, przeglądając listę adresów URL powiązanych z produktami objętymi możliwością dokupienia pakietu AppleCare. Co ciekawe, podobnym sposobem udało się poznać nie tylko oznaczenia nadchodzących wielkimi krokami iPhone'ów, ale także kolory oficjalnych etui, z tym że te akurat, co raczej całkowicie zrozumiałe, pojawiły się na niniejszej liście w roli akcesoriów.

Obraz
Źródło: The Verge
Źródło: The Verge

Jeśli chodzi o kolory etui, są to: biały, czarny, niebieski, kamienny i Product RED – dla silikonowych plecków, a także brązowy, ciemnoszary, czarny i Product RED – dla futerałów skórzanych. Ponadto następujące kolory pojawiają się w kontekście skórzanych futerałów z zamknięciem: czarny, zielony, niebieski, różowy oraz – raz jeszcze – limitowany Product RED.

Źródło: All Things How
Źródło: All Things How

A jakby tego było mało, z przecieku dowiadujemy się jeszcze co nie bądź na temat smartwatchy Apple Watch serii czwartej. Jak się okazuje, zegarki trafią na rynek z nieco szerszymi kopertami niż dotychczas, a mianowicie o szerokości 44 lub 40 mm, zamiast 42 i 38 mm. Naturalnie do tego dojdzie szerokie spektrum wariantów kolorystycznych. Najprawdopodobniej wszystkie są wylistowane na widniejącym poniżej zrzucie ekranu ze wspomnianego XML-a.

Źródło: All Things How
Źródło: All Things How

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)