Jailbreak dla iOS-a 9.3.3 wydany, warto jednak chwilę jeszcze poczekać

Jailbreak dla iOS‑a 9.3.3 wydany, warto jednak chwilę jeszcze poczekać

Jailbreak dla iOS-a 9.3.3 wydany, warto jednak chwilę jeszcze poczekać
25.07.2016 19:15

Pangu Team udostępnił najnowsze wydanie jailbreaka dla systemów iOS w wersji 9.2 i 9.3.3. Twórcom udało się złamać zabezpieczenia stworzone przez Apple i użytkownicy iPhone’ów i iPadów mogą już pobrać najnowszą wersję.

Zanim jednak zdecydujecie się na instalację nowego jailbreaka, pamiętajcie, że to wydanie dopiero co się pojawiło. W związku z tym nadal może zawierać pewne błędy, które zostaną niebawem wyeliminowane. Bardziej cierpliwym osobom zalecamy wstrzymanie się z instalacją. To niejedyny powód, dlaczego warto poczekać, o czym w dalszej części.

Należy zwrócić uwagę, że Pangu Team nie udało się całkowicie ujarzmić nowych wydań iOS. Musimy więc zaakceptować pewne ograniczenia. jailbreak dostępny jest wyłącznie dla mobilnych urządzeń Apple bazujących na 64-bitowej architekturze. Nie zainstalujemy go na starszym sprzęcie, w tym na iPhonie 5 czy 5C. Użytkownicy tych modeli muszą pozostać na iOS 9 wprost od Apple lub jeśli chcą jailbreaka, to muszą korzystać z poprzednich wydań systemu.

How-To: jailbreak iOS 9.2 - iOS 9.3.3 on iPhone, iPad or iPod touch

Niestety, to nie koniec ograniczeń. Na chwilę obecną nowy jailbreak dostępny jest tylko w Chinach i instalator jest w języku chińskim. Dodatkowo narzędzie Pangu dostępne jest wyłącznie na komputery działające pod kontrolą Windowsa.

Jeśli macie trochę cierpliwości, to możecie poczekać na edycję w języku angielskim. Natomiast jeśli nie możecie się doczekać, to instrukcję instalacji obecnej wersji znajdziecie tutaj.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)