Jak zabezpieczyć ekran Huawei P30 i P30 Pro? InvisibleShield ma odpowiedź

Jak zabezpieczyć ekran Huawei P30 i P30 Pro? InvisibleShield ma odpowiedź

Jak zabezpieczyć ekran Huawei P30 i P30 Pro? InvisibleShield ma odpowiedź
Jak zabezpieczyć ekran Huawei P30 i P30 Pro? InvisibleShield ma odpowiedź
Redakcja
28.03.2019 12:58, aktualizacja: 24.04.2019 10:18

Marka InvisibleShield ma już w swojej ofercie szkła ochronne InvisibleShield Ultra Clear dla nowiutkich smartfonów Huawei P30 i P30 Pro oraz dodatkowo szkło Glass+ dla urządzeń Huawei P30. Szkło zabezpieczy wyświetlacz przed stłuczeniem i zarysowaniem, a przy tym nie odbiera mu przejrzystości.

Urządzenia mobilne towarzyszą nam w zasadzie wszędzie, dlatego tak istotne jest, aby skutecznie zabezpieczyć ich wyświetlacz przed uszkodzeniami. Stłuczony ekran to niezmiennie najpopularniejsza usterka smartfonów. Szkło InvisibleShield Ultra Clear jest wyjątkowo przejrzyste i bardzo wytrzymałe. Zapewnia ochronę przed zarysowaniem i uderzeniami i jest kompatybilne z najnowszymi modelami marki Huawei.

Obraz

Ulepszona powierzchnia zapewnia obrazowi klarowność, dzięki czemu jego nałożenie nie wpływa na ostrość obrazów i żywe barwy kolorów ekranów modeli P30 i P30 Pro. W porównaniu z innymi rozwiązaniami do ochrony ekranu te szkła są też bardzo cienkie, co zapewnia lepszą wrażliwość na dotyk. Unikalne wykończenie powierzchni to komfort korzystania z dużego wyświetlacza. Technologia Nano-Memory została naukowo opracowana z wykorzystaniem inteligentnych cząsteczek, aby leczyć drobne zadrapania, zapewniając ciągłą ochronę ekranu smartfonu.

InvisibleShield Glass+ zapewnia z kolei użytkownikom gładką, dotykową powierzchnię, która zachowuje stuprocentową przejrzystość, trwałość oraz odporność na tłuste ślady palców. Szkło zostało wykonane z wielu wysokiej jakości warstw ochronnych w taki sposób, aby chronić przed uderzeniami i zadrapaniami.

Obraz

Z testów przeprowadzonych przez InvisibleShield wynika, że szkło zapewnia trzykrotnie bardziej odporne na uderzenia niż niezabezpieczony ekran. Technologia Ion Matrix wzmacnia, poleruje i eliminuje niedoskonałości, dzięki czemu nakładka jest trwalsza szkło hartowane.

Ceny i dostępność

Szkło ochronne InvisibleShield Ultra Clear dla smartfonów Huawei P30 i P30 Pro kosztuje 24,99 Euro,czyli około 110 złotych. Rozwiązanie Glass+ dla Huawei P30 można kupić za 29,99 Euro, czyli około 130 złotych.

Wszystkie szkła są już dostępne w sklepie InvisibleShield.com oraz w wybranych sieciach handlowych. Podobnie jak w przypadku innych produktów, InvisibleShield oferuje ograniczoną dożywotnią gwarancję, w ramach której zobowiązuje się wymienić wybrane szkło, jeśli kiedykolwiek ulegnie zużyciu lub uszkodzeniu w okresie użytkowania urządzenia. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie ZAGG.com.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)