Jesienią ma powrócić Batman, który wyznaczył wyższy poziom nędzy gier na PC

Jesienią ma powrócić Batman, który wyznaczył wyższy poziom nędzy gier na PC
16.07.2015 16:07
Jesienią ma powrócić Batman, który wyznaczył wyższy poziom nędzy gier na PC

Jedna z najbardziej niedopracowanych gier, czyli Batman: Arkham Knight w wersji na PC powróci do sprzedaży nie wcześniej niż jesienią. Wówczas mają pojawić się odpowiednie aktualizacje, które umożliwią rozgrywkę. Jednak czy ktoś ponownie zaufa wydawcy?

Na najnowszą odsłonę Batmana czekało wielu graczy. Wcześniejsze części cieszyły się sporą popularnością, a także dobrymi opiniami wśród graczy i wysokimi ocenami wśród dziennikarzy. Niestety wersja wydana na komputery osobiste okazała się kompletną porażką. Osoby, które wydały 50 euro, dostały produkt niedopracowany do granic możliwości, który nie powinien w ogóle pojawić się na sklepowych półkach. Co gorsza, w sieci pojawiły się informacje mówiące, że wydawca dobrze zdawał sobie sprawę z niskiej jakości produkcji i mimo tego postanowił, że premiera się odbędzie. Wszystko to skończyło się dla twórców porażką, gra była tak słaba, że musieli wycofać ją z oficjalnej sprzedaży.

Official Batman: Arkham Knight Launch Trailer

Według wewnętrznej korespondencji australijskiej sieci EB Games, Batman: Arkham Knight w wersji na komputery osobiste powróci na sklepowe półki nie wcześniej niż jesienią. Co ciekawe, sieć postanowiła oddać dystrybutorowi wszystkie kopie gry. Podobnie powinny postąpić wszyscy. Z wewnętrznych rozmów wynika, że gra zostanie przywrócona dopiero, gdy twórcy wyeliminują błędy uniemożliwiające rozgrywkę. Z informacji, które pojawiły się w sieci wynika, że pierwsze aktualizacje i łatki najszybciej pojawią się jesienią i to właśnie wtedy tytuł miałby być przywrócony do sprzedaży.

Jeśli podawane informacje się sprawdzą, to faktycznie Batman: Arkham Knight powróci do oficjalnej sprzedaży. Jednak czy ktoś ponownie zaufa wydawcy? Wydanie tak niedopracowanego produktu to kpina z graczy i potraktowanie ich jak darmowych testerów i to testerów, którzy zapłacą za możliwość „pogrania”, a czasami wręcz za możliwość samego zainstalowania gry na dysku. Twórcy powinni pomyśleć o zadośćuczynieniu, zwłaszcza dla osób, które kupiły produkcję. Może po prostu należy im oddać wydane pieniądze, a sam tytuł udostępnić za darmo dla wszystkich zainteresowanych.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)