WindowsMultimediaOdtwarzacze stacji radiowych i TVJLC's Internet TV

JLC's Internet TV1.2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

JLC's Internet TV to jednocześnie darmowy odtwarzacz i przeglądarka setek kanałów telewizyjnych nadawanych online.

Niewątpliwe największym walorem aplikacji jest możliwość wystawiania przez każdego użytkownika ocen i flag (działa dobrze, nie działa, duplikat, spam) dla każdego, indywidualnego programu. Wszystkie kanały sortować można według rożnych kryteriów w tym krajów, z których są nadawane. Autor ciągle dba o to by baza programów była aktualizowana i oferowała jak największa ilość funkcjonujących kanałów. Polskich użytkowników z pewnością ucieszy dostępność takich programów jak TV Polonia, Viva Polska, 4FUN TV, Eska TV czy TV Trwam. Do prawidłowego działania JLC's Internet TV wymaga zainstalowanych w systemie aplikacji Windows Media Player i Real Player.

Nowa wersja odtwarzacza potrafi również otwierać transmisje NSV w Winampie i funkcjonować w oparciu o kontrolki ActiveX wtyczki VLC media player.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.58 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań145 606
Data aktualizacji14 wrz 2011
Rozmiar pliku0.13 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (103)