JLC's Internet TV1.2.0

WindowsMultimediaOdtwarzacze stacji radiowych i TVJLC's Internet TV
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

JLC's Internet TV to jednocześnie darmowy odtwarzacz i przeglądarka setek kanałów telewizyjnych nadawanych online.

Niewątpliwe największym walorem aplikacji jest możliwość wystawiania przez każdego użytkownika ocen i flag (działa dobrze, nie działa, duplikat, spam) dla każdego, indywidualnego programu. Wszystkie kanały sortować można według rożnych kryteriów w tym krajów, z których są nadawane. Autor ciągle dba o to by baza programów była aktualizowana i oferowała jak największa ilość funkcjonujących kanałów. Polskich użytkowników z pewnością ucieszy dostępność takich programów jak TV Polonia, Viva Polska, 4FUN TV, Eska TV czy TV Trwam. Do prawidłowego działania JLC's Internet TV wymaga zainstalowanych w systemie aplikacji Windows Media Player i Real Player.

Nowa wersja odtwarzacza potrafi również otwierać transmisje NSV w Winampie i funkcjonować w oparciu o kontrolki ActiveX wtyczki VLC media player.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.58 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań145 469
Data aktualizacji14 wrz 2011
Rozmiar pliku0.13 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (103)