bEgKmYfF

JLC's Internet TV1.2.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

JLC's Internet TV to jednocześnie darmowy odtwarzacz iprzeglądarka setek kanałów telewizyjnych nadawanych online.

bEgKmYfH

Niewątpliwe największym walorem aplikacji jest możliwośćwystawiania przez każdego użytkownika ocen i flag (działa dobrze,nie działa, duplikat, spam) dla każdego, indywidualnego programu.Wszystkie kanały sortować można według rożnych kryteriów w tymkrajów, z których są nadawane. Autor ciągle dba o to by bazaprogramów była aktualizowana i oferowała jak największa ilośćfunkcjonujących kanałów. Polskich użytkowników z pewnością ucieszydostępność takich programów jak TV Polonia, Viva Polska, 4FUN TV, Eska TV czy TV Trwam. Do prawidłowego działania JLC's Internet TVwymaga zainstalowanych w systemie aplikacji Windows Media Player iReal Player.

Nowa wersja odtwarzacza potrafi również otwieraćtransmisje NSV w Winampie i funkcjonować w oparciu o kontrolkiActiveX wtyczki VLC media player.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
JLC's Internet TV 1.2.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.58 ocen
Liczba pobrań145 007
Data aktualizacji14 wrz 2011
Rozmiar pliku0.13 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgKmYgm
bEgKmYgD