AndroidGryStrategiczneJurassic World Alive
Jurassic World Alive ikona

Jurassic World Alive3.4.31

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Jurassic World Alive to gra wykorzystująca technologię rzeczywistości rozszerzonej. Produkcja czerpie garściami z niesamowicie popularnego Pokemon GO, oferując niemal identyczny przebieg zabawy.

Tym razem jednak nie polujemy na kultowe stworki, ale staramy się złapać jak najwięcej prehistorycznych gadów. Jurassic World Alive wymaga stałego połączenia z internetem i aktywowania funkcji GPS. Po uruchomieniu gry na ekranie zobaczymy mapę, gdzie dostępne będą ikony dinozaurów, jakie możemy spróbować zebrać. Na tym jednak nie koniec, bo tytuł zawiera także możliwość połączenia cech genetycznych wielu gatunków dinozaurów, dzięki czemu utworzymy hybrydy.

Jurassic World Alive to nie tylko kolekcjonowanie, ale i walka. Podczas rozgrywki będziemy rzucać wyzwania innym graczom, rywalizując z nimi w trybie PvP. Wygrywając starcia zdobędziemy nagrody w postaci waluty do wykorzystania w dalszej części zabawy, a także naładujemy baterię drona, co pozwoli nam upolować dinozaury znajdujące się w dalszej odległości. W związku z tym możemy łapać dinozaury zarówno w domu, jak i spacerując po ulicach miasta.

Wzorem innych gier mobilnych, Jurassic World Alive można pobrać zupełnie za darmo. Jak nietrudno się domyślić, tytuł posiada wbudowane mikropłatności pozwalające na zakup skrzyń z zaopatrzeniem (oferują one nie tylko wirtualną walutę, ale i baterie do drona).

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentLudia, Inc.
Liczba pobrań197
Data aktualizacji21 lut 2024
System operacyjnyAndroid 7.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Jurassic World Alive ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)