AndroidGryZręcznościoweJust Dance Now
Just Dance Now ikona

Just Dance Now6.1.3

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Just Dance Now to gra taneczna. Jest dostępna za darmo, ale posiada wbudowane mikropłatności, dzięki którym będziemy mogli nabyć kolejne utwory.

Mamy tutaj do czynienia z poboczną odsłoną kultowego cyklu Just Dance firmy Ubisoft, która została opracowana z myślą urządzeniach mobilnych. Nie musimy więc posiadać ani konsoli, ani żadnej gry ze wspomnianej serii. Wystarczy zainstalować aplikację, sparować ją z wybranym urządzeniem (może to być komputer, tablet, SmartTV lub Chromecast) i rozpocząć zabawę.

Just Dance Now wymaga powtarzania kroków tanecznych prezentowanych na ekranie. Założenia są proste, ale wykonanie skomplikowanych choreografii może okazać się nie lada wyzwaniem. Zwłaszcza, że aplikacja na bieżąco ocenia poczynania domorosłych tancerzy, przyznając im odpowiednią liczbę punktów.

W grze Just Dance Now znajdziemy ponad 300 utworów, w tym 42 piosenki z gry Just Dance 2017, ale na tym nie koniec, bo baza jest regularnie aktualizowana, więc nie musimy obawiać się, że zabraknie w niej ciekawych kawałków. Zatańczymy między innymi do popularnego w swoim czasie Gangman Style czy też Happy Pharrella Williamsa.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 129
Data aktualizacji30 paź 2023
System operacyjnyAndroid 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Just Dance Now ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)