Już w poniedziałek pierwsze pytanie w konkursie z diodą i Windows Server 2012

Już w poniedziałek pierwsze pytanie w konkursie z diodą i Windows Server 2012

07.09.2012 19:22, aktualizacja: 07.09.2012 20:47

Przypominamy, że już w poniedziałek pierwsze pytanie w konkursie, którego stałym czytelnikom nie trzeba przedstawiać - w rolach głównych wystąpią... dioda oraz Windows Server 2012.

Obraz

Zasady będą proste - codziennie o losowej godzinie na stronie głównej włączy się dioda (a może i coś innego, kto wie...), która zasygnalizuje pojawienie się pytania. Punktować będziemy nie tylko poprawność odpowiedzi, ale i czas reakcji. Będzie oczywiście ranking i dużo frajdy przy rywalizacji.

Pytania i zadania, mimo że zabawę sponsoruje Windows Server 2012 (i pomocne może okazać się pobranie wersji testowej), dotyczyć będą wielu tematów i dadzą szansę wykazać się absolutnie wszystkim. Nawet, jeśli nie jesteście na ty z IPv6, będziecie mieli wiele okazji do wygrania fantastycznych nagród.

Żeby uatrakcyjnić zabawę i wyrównać szanse, postanowiliśmy wprowadzić opcję powiadamiania o pytaniach poprzez e-mail. Szczegóły znajdziecie na stronie konkursowej, gdzie można już zgłosić chęć otrzymywania takich powiadomień. Warto w tym celu skonfigurować sobie pocztę w trybie push. Powodzenia!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (93)