Już za kilka miesięcy IKEA rozpocznie sprzedaż internetową w Polsce

Już za kilka miesięcy IKEA rozpocznie sprzedaż internetową w Polsce

Już za kilka miesięcy IKEA rozpocznie sprzedaż internetową w Polsce
09.08.2016 15:58

Mimo że IKEA na dobre rozgościła się na polskim rynku, to nadal nie umożliwia bardziej współczesnych metod kupowania mebli, niż po prostu wizyta w sklepie. A to dość zaskakujące, biorąc pod uwagę, że składane elementy idealnie nadają się do transportu. W końcu kierownictwo ogromnej sieci sklepów zdało się dostrzec ten potencjał.

Jak pisze serwis dlahandlu.pl, wraz ze zmianą na stanowisku prezesa Ikei w Polsce, rozwijane będą „nowoczesne” kanały sprzedaży, w tym także możliwość robienia zakupów przez Internet.

Obraz

Najważniejsze jednak, że internetowe zakupy w Ikei będziemy mogli zrobić już za kilka miesięcy, przynajmniej według deklaracji nowe prezes, Anny Marii Pawlak-Kuligi. Nie wiadomo na razie jednak nic o dostępnych formach dostawy, jej kosztach oraz o dostawcach, którzy zostaną partnerami szwedzkiej korporacji w Polsce.

Już od jakiegoś czasu dostępna na Androida i iOS-a jest natomiast aplikacja IKEA Store, która umożliwia wygodne zapoznanie się z aktualną ofertą sklepu, wraz z jej ograniczeniem do najbliższego oddziału. IKEA Store znaleźć można w naszej bazie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (50)