KB3194496, czyli Windows Insider się sprawdza. Te poprawki Windowsa 10 instalują się bez błędów

KB3194496, czyli Windows Insider się sprawdza. Te poprawki Windowsa 10 instalują się bez błędów

30.09.2016 11:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Użytkownicy Windowsa 10 po Rocznicowej Aktualizacji mogą jużpobrać z Windows Update zbiorczą paczkę z uaktualnieniami,oznaczoną numerkiem KB3194496. Po jej zainstalowaniu system będziew wersji oznaczonej jako 14393.222. Żadnych nowości tu nieznajdziecie, ale poprawek jest sporo. Co najważniejsze, póki niezgłasza problemów z instalacją – najwyraźniej Microsoft odrobiłlekcję z kontrolą jakości.

Paczka KB3194496 została bowiem początkowo udostępnionauczestnikom programu Windows Insider, którzy mieli z nią wieleproblemów, uniemożliwiających instalację w wielu konfiguracjachsprzętowych. Zdołano wychwycić je jednak wszystkie i naprawić –po wypłynięciu paczki na szerokie wody wszyskto działa bezzarzutu, zarówno na pecetach jak i smartfonach z Windows.

Z oficjalnego dziennika zmian wynika, że w wersji tej poprawionowydajność powiadomień push i lokalnych, a także zwiększononiezawodność i wydajność wielu wbudowanych w Windowsa narzędzi,na czele z agentem Windows Update, współdzielonymi dyskami,klastrowaniem, VPN-em, pobieraniem HTTP, Internet Explorerem 11,Microsoft Edge i odtwarzaniem multimediów.

Naprawiono też usterkę aplikacji Filmy i TV w Xboksie One, wwyniku której odtwarzacz zawieszał się przy próbie odtworzeniafilmów ze sklepu, usunięto kłopoty z z instalacją ActiveX orazdrukowaniem połączonych dokumentów w Internet Explorerze,poprawiono działanie pobierania i aktualizowania gier ze SklepuWindows.

Następnej zbiorczej paczki poprawek powinniśmy się spodziewać11 października. Wtedy też powinny się pojawić uaktualnienia dlatych wersji Windowsa 10, które nie otrzymały RocznicowejAktualizacji. Warto przypomnieć, że teraz także Windows 7 orazWindows 8.1 będą otrzymywały poprawki w zbiorczych paczkach, takby użytkownik nie musiał rozmyślać, co powinien instalować, aczego nie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (77)
Zobacz także