AndroidGryStrategiczneKingdom Rush
Kingdom Rush ikona

Kingdom Rush6.1.26

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kingdom Rush to nieskomplikowana gra strategiczna określana mianem tower defense. W odróżnieniu od klasycznych przedstawicieli wspomnianego gatunku, tutaj nasze zadanie polega głównie na obronie własnej bazy przed najeźdźcami.

Kingdom Rush przenosi graczy do fantastycznego świata zamieszkiwanego przez orków, trolle, czarodziejów, rycerzy i nie tylko. Chcąc zmierzyć się z kolejnymi wrogami odwiedzimy rozmaite lasy, tereny górskie oraz pustkowia, by tam zbudować własną bazę, rekrutować jednostki i odpierać ataki nieprzyjaciół. Warto odnotować, że gra posiada bardzo intuicyjne sterowanie przy użyciu ekranu dotykowego, dzięki któremu szybko umieścimy na mapie kolejnych podopiecznych, o ile będziemy dysponować odpowiednimi funduszami.

Kingdom Rush oferuje aż osiem rozmaitych ulepszeń wieży gracza, a także oddaje do dyspozycji ponad 18 rodzajów umiejętności, pozwalając na dostosowanie stylu gry do własnych preferencji. Do boju można wysłać chociażby barbarzyńców, magów lub komandosów. Na drodze naszych jednostek stanie ponad 50 rodzajów wrogów, w tym między innymi gobliny oraz demony.

Kingdom Rush zawiera wbudowaną encyklopedię przedstawiającą informację na temat wież oraz przeciwników. Zapoznając się z nią nie tylko dowiemy się więcej o świecie gry, ale także łatwiej odblokujemy poszczególne osiągnięcia (jest ich ponad 60).

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań239
Data aktualizacji17 lip 2024
System operacyjnyAndroid 4.4 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Kingdom Rush ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)