AndroidAkcesoriaInne akcesoriaKiwi Jobs
Kiwi Jobs ikona

Kiwi Jobs1.77

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kiwi Jobs to bardzo prosta, a w dodatku bezpłatna aplikacja dla osób, które szukają zatrudnienia na terenie Warszawy, Krakowa lub Wrocławia. Dzięki niej być może uda im się znaleźć pracę w rozmaitych branżach.

Szukasz pracy?

Niezależnie od tego, czy chciałbyś pracować w sklepie, w produkcji i w magazynie, w sprzedaży i obsłudze klienta, w biurze lub na recepcji, bądź też w gastronomii lub jako kurier czy kierowca, możesz poszukać ofert pracy udostępnionych za pośrednictwem Kiwi Jobs. Zanim jednak zdecydujesz się na pobranie tego narzędzia, miej na uwadze fakt, że powstało ono wyłącznie z myślą o mieszkańcach trzech miast wymienionych w pierwszym akapicie.

Tylko dla mieszkańców Warszawy, Krakowa i Wrocławia

Co ciekawe, Kiwi Jobs nie wymaga CV, bowiem w aplikacji tworzymy swój profil, gdzie umieszczamy najbardziej istotne informacje na swój temat. Możemy również skontaktować się z potencjalnym pracodawcą na czacie, by zadać mu kilka pytań przed rozmową kwalifikacyjną.

Kiwi Jobs pozwala określić rozmaite kryteria podczas szukania ofert. Możemy na przykład z automatu odrzucić zakłady pracy znajdujące się na drugim końcu miasta lub też firmy, które proponują zbyt niskie stawki. Jeśli chcemy znaleźć zatrudnienie na umowę o pracę, a nie interesuje nas umowa o dzieło lub umowa o zlecenie, również możemy dokonać odpowiednich ustawień w aplikacji.

Najważniejsze cechy:

  • aplikacja do szukania pracy na terenie Warszawy, Krakowa i Wrocławia
  • nie wymaga CV (wystarczy stworzyć profil użytkownika)
  • pozwala skontaktować się z pracodawcą jeszcze przed rozmową kwalifikacyjną
  • umożliwia zdefiniowanie kryteriów wyszukiwania
  • za darmo
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań65
Data aktualizacji5 cze 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Kiwi Jobs ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)