KK'nD: zapomniany konkurent Starcrafta i Command & Conquer

KK'nD: zapomniany konkurent Starcrafta i Command & Conquer

KK'nD: zapomniany konkurent Starcrafta i Command & Conquer
14.05.2015 17:16, aktualizacja: 26.08.2016 12:05

Jak być może zauważyła część z Was, w ostatnim odcinku dobrychprogramów na żywo nie pojawiła się "stara gra". Nie ma jednak powodów do obaw! Stało się tak, gdyż postanowiliśmy przygotować dla Was specjalną serię poświęconą klasykom komputerowej rozrywki. Prezentujemy więc pierwszy odcinek Zagrajmy w to jeszcze raz.

Drugą połowę lat dziewięćdziesiątych można uznać za złoty okres gier strategicznych czasu rzeczywistego. Był to czas premier takich tytułów jak Starcraft, Command & Conquer czy Total Anihilation. Nic dziwnego, że wśród takich pereł równie udane produkcje zostały do dziś nieco zapomniane.

Jedną z nich jest KK'nD australijskiego studia Beam Software. Na temat tej strategii osadzonej w realiach świata wyniszczonego wojną nuklearną, na którym o przeżycie walczą frakcje Ocalonych i Mutantów, więcej dowiecie się w pierwszym odcinku serii Zagrajmy w to jeszcze raz.Krush, Kill 'n Destroygatunek: RTSrok wydania: 1997studio: Beam Software (Melbourne House)platformy: MS-DOS, Windowsnasza ocena: 7/10

Współtworzyć serię mogą oczywiście także Czytelnicy. Jeżeli przyszedł Ci do głowy tytuł klasycznej gry, o której moglibyśmy opowiedzieć, swoimi sugestiami możesz podzielić się w komentarzach.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)