Kolejny prezent od EA — relaksujące Bejeweled 3 za darmo

Kolejny prezent od EA — relaksujące Bejeweled 3 za darmo

16.09.2014 19:52

Pewnie trochę wbrew oczekiwaniom malkontentów, ale Electronic Arts kontynuuje zapoczątkowany w marcu tego roku program rozdawania specjalnych prezentów w postaci gier do pobrania z platformy Origin. Do tej pory otrzymaliśmy za darmo Dead Space, Battlefield 3 czy Plants Vs. Zombies, ale było też kolorowe zręcznościowe Peggle i najnowsza niespodzianka też spodoba się takim niedzielnym graczom. Bezpłatnie do ściągnięcia w tym miesiącu jest Bejeweled 3, klejnotowe szaleństwo od PopCap Games.

Bejeweled 3 Game Trailer - Available Now!

Twórcy chwalą się, że ich zbudowana na prostym pomyśle łączenia przynajmniej trzech identycznych elementów na planszy marka to obecnie absolutny numer jeden, jeżeli o gry zręcznościowe chodzi. Trzecia część premierę miała co prawda pod koniec 2010 roku, ale tego rodzaju projekty zwyczajnie się nie nudzą. Wystarczy popatrzeć na setki darmowych klonów Bejeweled, które codziennie pojawiają się w wydaniu na komórki oraz urządzenia przenośne. Teraz tytuł dopracowany, bo komercyjny, pozyskać można nie wydając na niego ani grosza. Według cennika Origin, oszczędzamy blisko 15 złotych.

Oczywiście można by się zastanawiać, co takiego dodano do znanej od lat formuły, że zwyczajne zdawałoby się łączenie klejnotów doczekało się aż trzeciej odsłony. Poza zabawą w klasycznym stylu pojawia się tu również dopasowywanie elementów w relaksującym trybie Zen, gdzie nauczymy się nawet uspokajać oddech. Do tego mamy absolutne jego przeciwieństwo, czyli jednominutowe rundy błyskawiczne, a także wykonywanie określonych zadań. Są też ukryte tryby, ale je musicie poznać sami...

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)