Kolejny sukces polskiego studia T-Bull - 12 milionów pobrań Moto Rider

W wydaną na przełomie listopada i grudnia ubiegłego roku produkcję wrocławskiego studia T-Bull zagrało już ponad 12 milionów graczy na całym świecie, z przyrostem na poziomie średnio 120 tysięcy nowych użytkowników dziennie. Moto Rider GO największym zainteresowaniem cieszy się w Brazylii, gdzie został pobrany przez prawie 2,5 miliona użytkowników. To jednocześnie najszybciej zyskująca popularność produkcja studia T-Bull. Już kilka dni po premierze zajmowała ona czołowe miejsca w rankingach sklepu Google Play zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.

Obraz

Moto Rider GO to mobilna gra wyścigowa, w której gracze mają do dyspozycji siedem unikalnych modeli motocykli. Użytkownicy mogą wybierać spośród chopperów, motocrossów, czy też ścigaczy. Każdy z nich posiada specjalne bonusy, które mogą pomóc w rozgrywce. Gracz, wcielając się w rolę profesjonalnego motocyklisty, bierze udział w licznych, odbywających się na zatłoczonych ulicach wyścigach. Twórcy po raz kolejny oddali w ręce graczy szeroki wachlarz możliwości personalizacji i tuningu wirtualnych pojazdów, co pozwoli na dopasowanie ich do indywidualnych upodobań lub wymagań danej misji. T-Bull zadbał także o duży wybór trybów rozgrywki oraz rozmaite trasy na wielu różnych mapach. Wszystko to sprawiło, że produkcja spotkała się z ogromnym uznaniem graczy i jest najszybciej zyskującą na popularności grą studia.

Obraz

W ubiegłym miesiącu komunikowaliśmy przebicie magicznej bariery 200 milionów pobrań naszych aplikacji, a już teraz możemy pochwalić się kolejnym osiągnięciem. Mobilna gra wyścigowa Moto Rider GO podbija serca milionów graczy na całym świecie. To zdecydowanie zasługa naszego profesjonalnego zespołu, który dał z siebie wszystko, po to aby jakość rozgrywki w Moto Rider GO była na jak najwyższym poziomie – mówi Damian Fijałkowski, współzałożyciel studia T-Bull S.A.

Gra Moto Rider GO została już pobrana ponad 12 milionów razy przez graczy na całym świecie. Najwięcej z nich pochodziło z Azji – 37,66%, Ameryki Południowej – 31,01% i Europy – 14,94%. Procentowy udział na pozostałych kontynentach przedstawia się następująco: Ameryka Północna – 8,62%, Afryka – 7,35%, Australia i Oceania – 0,13% oraz nieskategoryzowane – 0,29%. Twórcy, najwięcej pobrań zanotowali w Brazylii, gdzie w Moto Rider GO zagrało już prawie 2,5 miliona osób – w samej Polsce około 130 tysięcy. Co ważne, w wielu krajach na całym świecie produkcja zajmowała czołowe miejsca w rankingach popularności w sklepie Google Play.

Zawsze słuchamy głosów naszej milionowej społeczności mobilnych graczy. Efektem tego jest chociażby wydana w zeszłym tygodniu wersja gry Moto Rider GO na drugą największą platformę mobilną – iOS. Dzięki temu w naszą najnowszą grę wyścigową mogą grać również posiadacze urządzeń sygnowanych logiem Apple. - dodaje Damian Fijałkowski, współzałożyciel studia T-Bull S.A.

Moto Rider GO zalicza się do kategorii free-to-play, co oznacza, że aplikację pobiera się bezpłatnie, lecz są w niej dostępne przedmioty, które można dodatkowo zakupić za prawdziwe pieniądze, co nie utrudnia jednak rozgrywki. Grę Moto Rider GO można pobrać ze sklepu Google Play i App Store.

Źródło artykułu: www.dobreprogramy.pl
Wybrane dla Ciebie
Wyciek danych klientów polskich sklepów. 130 tys. pokrzywdzonych
Wyciek danych klientów polskich sklepów. 130 tys. pokrzywdzonych
mBank zmienia wymagania aplikacji. Niektórzy muszą wymienić telefon
mBank zmienia wymagania aplikacji. Niektórzy muszą wymienić telefon
Awaria w Pekao S.A. Problem z bankowością (aktualizacja)
Awaria w Pekao S.A. Problem z bankowością (aktualizacja)
Zakazy social mediów dla nastolatków. Eksperci widzą problem
Zakazy social mediów dla nastolatków. Eksperci widzą problem
Zagrożenia w sieci. Na nie narażone są dzieci
Zagrożenia w sieci. Na nie narażone są dzieci
Sextortion: na czym polega internetowy szantaż?
Sextortion: na czym polega internetowy szantaż?
Koniec dominacji USA w Europie? Francja porzuca Windowsa
Koniec dominacji USA w Europie? Francja porzuca Windowsa
Ministerstwo Cyfryzacji zachwala mSzyfr. Nowy, bezpieczny komunikator
Ministerstwo Cyfryzacji zachwala mSzyfr. Nowy, bezpieczny komunikator
Zapłacą 99 mln dol. Pozwolą naprawić ciągniki bez oficjalnego serwisu
Zapłacą 99 mln dol. Pozwolą naprawić ciągniki bez oficjalnego serwisu
Komunikat Pekao S.A. Dotyczy wszystkich klientów
Komunikat Pekao S.A. Dotyczy wszystkich klientów
Copilot znika. Microsoft wycofuje się z agresywnej promocji
Copilot znika. Microsoft wycofuje się z agresywnej promocji
Santander Bank Polska zmienia nazwę. Będzie nowy adres WWW
Santander Bank Polska zmienia nazwę. Będzie nowy adres WWW
MOŻE JESZCZE JEDEN ARTYKUŁ? ZOBACZ CO POLECAMY 🌟