bDUfnnYl
Kolekcja pasjansa ikona

Kolekcja pasjansa2.30.06.14

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kolekcja Pasjansa to zestaw relaksacyjnych gier karcianych. Otrzymujemy aż 100 pasjansów do ułożenia i – zgodnie z informacjami twórców – kolejne nowe gry (od trzech do czterech) pojawiają się co trzy tygodnie.

bDUfnnYn

Pełna lista gier zawartych w tej kolekcji pasjansów jest niezwykle obszerna (można się z nią zapoznać w Sklepie Google Play) i zawiera między innymi Pająka, Klondike, rosyjskiego pasjansa w dwóch wersjach, pasjansa australijskiego, Piramidę, Apollo, Czterdziestu złodziei, Trzy szczyty (otwarte i zamknięte) oraz Skorpiona.

Jeśli dopiero rozpoczynamy swoją przygodę z pasjansem będziemy mogli skorzystać z funkcji podpowiedzi dostępnych w grze. Oprócz tego autorzy pozwolili grającym cofać swoje ruchy nieskończenie wiele razy. Zanim jednak wybierzemy typ gry otrzymamy możliwość zapoznania się z regułami danej odmiany pasjansa.

Kolekcja Pasjansa powinna zainteresować szczególnie tych fanów układania kart, którzy szukają w pełni darmowej produkcji. Gra jest całkowicie bezpłatna, a dodatkowo cechuje się prostym interfejsem użytkownika i nieskomplikowanym sterowaniem.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentTomatoApps
Liczba pobrań178
Data aktualizacji6 lut 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (adware)
Kolekcja pasjansa ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUfnnYS
bDUfnnZj