Konkurs z diodą powraca wraz z nową wersją Avasta, startujemy już jutro!

Konkurs z diodą powraca wraz z nową wersją Avasta, startujemy już jutro!

Konkurs z diodą powraca wraz z nową wersją Avasta, startujemy już jutro!
Redakcja
07.02.2017 16:48

Kto pamięta konkursy z diodą, która już dwa razy nie dawała naszym czytelnikom spać po nocach? Teraz dioda powraca w wielkim stylu, wraz z dzisiejszą premierą nowego Avasta! Już jutro uruchamiamy konkurs, który przez 10 dni wszystkim Wam dostarczy niezapomnianych emocji, a najlepszym – niesamowite nagrody!

Zasady tego sławnego konkursu są bardzo proste, przypomnijmy je. Każdego dnia, o losowej godzinie, pojawi się jedno pytanie bądź zadanie specjalne. Pojawienie się pytania będzie sygnalizować dioda ("kółeczko" tuż obok logotypu) na stronie głównej naszego portalu, widoczna tylko w skórce premierowej Avasta, która będzie radośnie błyskać. Macie wtedy czas do końca dnia na udzielenie odpowiedzi bądź rozwiązanie zagadki. Za poprawną odpowiedź przyznamy 500 punktów. Nie warto jednak zbyt długo zwlekać... Kto odpowie w pierwszej minucie po pojawieniu się pytania, uzyska bonus w wysokości 250 punktów. Każda kolejna minuta to jeden punkt bonusowy mniej. Liczy się więc nie tylko poprawność odpowiedzi, ale i refleks oraz spryt, by uważnie diodę śledzić i szybko reagować na jej kaprysy.

Obraz

Czego będą dotyczyć pytania? Partnerem konkursu jest producent najpopularniejszego bezpłatnego programu antywirusowego na świecie, Avast Free Antivirus. Konkurs tematycznie związany jest więc z bezpieczenstwem. Z całą pewnością przyda się też bliska znajomość z tym programem antywirusowym, dlatego zachęcamy do pobierania. Warto również śledzić portalowe aktualności oraz nasz fanpage na Facebooku, bo w trakcie trwania konkursu będziemy publikować tam przydatne informacje, między innymi o kolejnych zadaniach.

W konkursie codziennie aktualizować będziemy ranking generalny, a więc czeka Was dużo frajdy i rywalizacji. Na zdobywcę pierwszego miejsca, czyli osobę z największą liczbą punktów po 10 dniach, czekać będzie wyjątkowy notebook dla graczy Dell Inspiron 7567. Drugie miejsce nagrodzimy smartfonem Samsung Galaxy S7, a uczestnik z trzecią lokatą otrzyma notebooka/tablet Lenovo IdeaPad Miix 700. To oczywiście nie koniec, bo czołowa dziesiątka zdobędzie dodatkowo kubek portalu dobreprogramy, a 100 najlepszych uczestników – roczne licencje na Avast Premier.

Obraz

Każdego dnia prezentować będziemy także ranking dzienny, w którym nagrodzimy sprinterów krótkodystansowych :-) Codziennie na osobę, która wykaże się największym refleksem (jako pierwsza udzieli poprawnej odpowiedzi) czekać będzie szybki i pojemny pendrive Kingston 64GB DataTraveler R30G2 lub headset dla graczy HyperX Cloud Headset, w zależności od poziomu trudności zadania danego dnia. Będzie zatem aż dziesięć okazji, by wygrać nagrodę tylko dzięki jednej odpowiedzi. Do każdej nagrody dorzucimy również kubek portalu dobreprogramy.

Pamiętajcie, nagrodę można wywalczyć zarówno wygrywając cały konkurs, jak i ranking dzienny. Nie można się więc zniechęcać niepowodzeniami, każdy dzień to nowa szansa! Codziennie rozlosujemy też dodatkowy portalowy kubek wśród wszystkich, którzy poprzedniego dnia wzięli udział w konkursie. Oznacza to zatem, że nawet odpowiadając z wielogodzinnym opóźnieniem (i to niekoniecznie poprawnie) szansa na zdobycie nagrody wcale nie przepada!

W tej edycji konkursu mamy również dla Was małą niespodziankę: przygotowaliśmy specjalną konkursową aplikację mobilną, która pomoże Wam być na bieżąco z pytanami oraz Waszą pozycją w rankingu, a także w razie czego pozwoli udzielić szybko odpowiedzi na pytanie, bez potrzeby sięgania do komputera. Aplikacja jest bardzo świeża i uruchamiamy ją jeszcze testowo, dlatego podstawowym kanałem udziału w konkursie nadal pozostaje strona konkursowa. W razie wątpliwości lub problemów prosimy więc o korzystanie przede wszystkim ze strony konkursowej. Gdzie znajdziecie aplikację? Jest ona dostępna w sklepie Google Play oraz Apple AppStore pod nazwą "dobreprogramy".

Więcej szczegółów o zasadach, nagrodach i FAQ znajdziecie na stronie konkursowej. Pierwsze pytanie pojawi się już jutro o... losowej porze :-) Bądźcie czujni! Jeśli wierzycie w moc statystyki, polecamy artykuł na blogu naszego wiernego czytelnika, DjLeo, który brał udział w jednej z poprzednich edycji i przygotował statystyki pojawiania się diody :-) Ale czy tym razem będzie podobnie?

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (131)