Kontakty Google dla wszystkich w Sklepie Play: wystarczy Android 5.0

Kontakty Google dla wszystkich w Sklepie Play: wystarczy Android 5.0

Kontakty Google dla wszystkich w Sklepie Play: wystarczy Android 5.0
Oskar Ziomek
14.08.2017 19:19, aktualizacja: 14.08.2017 19:30

Aplikacja pozwalająca zarządzać kontaktami zapisanymi w książce adresowej konta Google, czyli po prostu Kontakty, dotychczas w formie mobilnej aplikacji była dostępna wyłącznie dla niewielkiej grupy urządzeń. Teraz jednak zdecydowano się zwiększyć jej zasięg i od dziś z programu mogą korzystać wszyscy użytkownicy smartfonów dowolnych marek, którzy korzystają z Androida 5.0 lub jego nowszej wersji.

Aplikacja jest tak naprawdę niewielkim menedżerem, odpowiednikiem implementowanej w smartfonach systemowej aplikacji do zarządzania kontaktami. Jej możliwości skupiają się jednak wyłącznie wokół kontaktów w ramach konta Google – nie dostaniemy się stąd do tych zapisanych na karcie SIM czy nawet w pamięci telefonu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Chociaż znajdziemy tu historię połączeń i będziemy mogli zadzwonić do wybranego kontaktu, nie jest to typowy dialer, w którym znajdziemy możliwość ręcznego wybierania numerów. Z kontaktami zapisanymi w chmurze Google zrobimy wszystko to, co byśmy chcieli: dodamy nowe pozycje, a istniejące kontakty zmodyfikujemy. Jest też wbudowane narzędzie pozwalające łatwo usuwać duplikaty i dodawać do listy kontakty, które wcześniej mogły zostać przypadkowo usunięte, a są zapisane na innym urządzeniu przypisanym do tego samego konta.

[frame]Aplikację Kontakty dla Androida można już pobierać z naszej bazy.

[/frame]

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)