Kultowy Theme Hospital za darmo, tak samo jak ciekawe karcianki

Strona głównaKultowy Theme Hospital za darmo, tak samo jak ciekawe karcianki
21.01.2015 12:00
Kultowy Theme Hospital za darmo, tak samo jak ciekawe karcianki

Niemal równo co miesiąc Electronic Arts oddaje w nasze ręce za darmo jakąś grę z bogatej kolekcji wydawcy i tym razem z Origin można pobrać coś naprawdę w pewnych kręgach kultowego. Wszyscy, którzy miło wspominają prowadzenie fikcyjnego szpitala przed laty, na pewno ucieszą się z bezpłatnego Theme Hospital. Po raz kolejny przyjdzie im się borykać z przedziwnymi problemami śmiesznych komputerowych pacjentów...

350130343057254337

Po tym, jak gra trafiła jakiś czas temu za bezcen do PlayStation Store, najwidoczniej Electronic Arts miało sporo próśb, by również fani PC mogli zaopiekować się biednymi chorowitkami Na dobre i na złe. Przeżyją niejeden Ostry dyżur, a aż tak oryginalnych sposobów na ich wyleczenie, jak tutaj, nie wymyśliłby sam Doktor House. W sumie panuje w grze klimat Daleko od noszy, ale dlatego właśnie jest ona dotąd tak uwielbiana.

Jeśli ktoś szuka jeszcze darmowych okazji, powinien zwrócić uwagę na najnowszą akcję w ramach znanej inicjatywy Humble Bundle. Tym razem za grosze można stać się tu posiadaczem kilku interesujących komputerowych karcianek, w tym Scrolls twórców Minecrafta, SolForge, Star Realms czy cyfrowej edycji Talisman. Nie wydając ani centa także jednak zyskacie, ponieważ wystarczy w przeznaczonym do tego polu na stronie zostawić swój adres email, aby pozyskać karciankę przygodową Card City Nights (normalnie kosztuje prawie 4 dolary). Co ciekawe, dostaje się też ją do wydrukowania, tak samo jak papierową edycję ambitnej gry Escape From The Aliens In Outer Space.

Jeżeli już o Humble Bundle mowa, warto zerknąć na inne, prowadzone równolegle sprzedaże. W ofercie tygodniowej znajdziecie tzw. chodzone bijatyki na staroszkolną modłę i takie z elementami platformowymi (w tym Double Dragon: Neon oraz świetne Guacamelee!). Zestaw książkowy zawiera z kolei masę niesamowitych publikacji komiksowych, z zakręconym Sex Criminals na czele, a paczka na urządzenia przenośne również może niejednego zainteresować, chociażby przeuroczym Buddy & Me.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)