Kup Radeona, dostaniesz Civilization: Beyond Earth za darmo w ramach akcji AMD

Kup Radeona, dostaniesz Civilization: Beyond Earth za darmo w ramach akcji AMD
07.11.2014 13:50
Kup Radeona, dostaniesz Civilization: Beyond Earth za darmo w ramach akcji AMD
Redakcja
Redakcja

Walka na rynku kart graficznych trwa w najlepsze. Zyskujemy dzięki temu przede wszystkim my, klienci, otrzymując zarówno coraz lepsze układy w niższych cenach, jak i ciekawe dodatki. Wczoraj informowaliśmy o promocji wprowadzonej przez Nvidię. Firma AMD postanowiła nie być dłużna, oferuje do swoich flagowych kart dodatkową grę w postaci najnowszego Civilization: Beyond Earth. Jest to rozszerzenie akcji o nazwie „Nie spoczywaj na laurach: Edycja Kosmiczna”.

350127717137737665

Najnowszą odsłonę z serii oznaczonej nazwiskiem Sida Meiera otrzymają osoby, które zdecydują się na zakup karty graficznej AMD Radeon R9 295X2, R9 290X lub R9 290, czyli flagowych modeli cechujących się najwyższą wydajnością. Tytuł ten został wybrany nie bez powodu. Gra została zoptymalizowana do pracy z kartami AMD i efektywnie korzysta z oferowanych przez nie technologii. Dzięki współpracy ze studiem Firaxis Games, które było odpowiedzialne za jej stworzenie, może ona korzystać m.in. z AMD Eyefinity i zapewnić grę w rozdzielczości UltraHD 4K. Dodatkową zaletą jest wsparcie dla Mantle API, które znacznie zwiększa wydajność gry w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań. Nowa oferta jest dostępna od 6 listopada, cały czas dołączają do niej nowe sklepy.

Promocja zaoferowana przez AMD tak naprawdę jest o wiele bogatsza, niż można się spodziewać. Program nazwany „Nie spoczywaj na laurach: Edycja Kosmiczna” uprawnia osoby, które kupią wspominane karty do wyboru trzech gier z listy 25 tytułów. Wszystko to zupełnie za darmo, a dodatkowo otrzymają oni klucz do Cywilizacji, za darmo dostaną więc aż cztery gry. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o tej grze, serdecznie zapraszamy do naszej recenzji Civilization: Beyond Earth. Dzięki niej poznacie zarówno wady jak i zalety najnowszej odsłony. Pokrótce możemy jedynie powiedzieć, że jeżeli spodobało się wam Civilization V, to Beyond Earth również okaże się bardzo dobrym wyborem.

Czy wprowadzenie tego typu promocji może pomóc AMD? Oczywiście osoby, które zdecydują się na zakup kart od czerwonych, zapewne będą zadowolone. Jeżeli jednak porównamy tę akcję do ogłoszonej ostatnio przez Nvidię, to wybór nie jest przesądzony. Zieloni co prawda zaproponowali tylko jedną grę do wyboru spośród trzech, do tego od tylko jednego producenta (Ubisoft), ale na chwilę obecną są to tytuły przedpremierowe. Cywilizację znajdziemy już w sklepach, wiemy, ile kosztuje i ile zyskujemy dzięki akcji. Zupełnie nowe gry, które już teraz budzą ogromne oczekiwania to całkiem inna półka, także i cenowa.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)