Kvigo Tube Downloader3.8.8

WindowsMultimediaPobieranie wideoKvigo Tube Downloader
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kvigo Tube Downloader to darmowe narzędzie służące do pobierania i konwertowania filmów z popularnych serwisów internetowych, dzięki czemu będziemy mogli obejrzeć je na dowolnym urządzeniu bez dostępu do sieci.

YouTube i wiele, wiele innych

Nazwa programu Kvigo Tube Downloader jednoznacznie sugeruje, że pozwala on na ściąganie materiałów wideo z YouTube’a, ale nie tylko – bez problemu zapiszemy na dysku twardym filmy udostępnione na Facebooku, Twitterze, Instagramie, Vimeo i nie tylko.

Prosta obsługa

Pobieranie treści za pomocą Kvigo Tube Downloader odbywa się w trzech krokach. Kopiujemy adres URL strony do schowka i wklejamy go w głównym oknie aplikacji, wybieramy rozdzielczość i format pliku wyjściowego, a następnie klikamy przycisk „download”, by rozpocząć ściąganie materiału oraz jego konwersję.

Dodatkowe narzędzia

Kvigo Tube Downloader oferuje także funkcję dodawania ścieżki dźwiękowej i napisów do filmów, zmiany orientacji wybranych obrazów, łączenia i dzielenia wybranych materiałów wideo, usuwania zbędnych fragmentów plików. Wszystkie te czynności można wykonać w trzech krokach za pomocą nieskomplikowanych narzędzi dostępnych z poziomu aplikacji.

Obsługiwane rozdzielczości i formaty

Co ciekawe, w Kvigo Tube Downloader możemy ściągać nie tylko pojedyncze pliki, ale także całe listy odtwarzania, zapisując je jako MP4, Webm, MKV, M4A lub MP3. Narzędzie świetnie radzi sobie z obsługą wysokich rozdzielczości, więc pobierzemy wybrane materiały w jakościach 8K, 4K, 1080p, lub 720p, a następnie łatwo i szybko skopiujemy je do pamięci urządzenia podłączonego za pomocą złącza USB (np. smartfona lub tabletu).

Kvigo Tube Downloader – cechy:

  • darmowy program do ściągania filmów i piosenek z internetu
  • umożliwia pobieranie materiałów z YouTube’a, Facebooka, Instagrama, Twittera, Vimeo i innych
  • wspiera rozdzielczości 8K, 4K, 1080p, 720p i niższe
  • pozwala zapisywać pliki do formatów MP4, Webm, MKV, M4A lub MP3
  • oferuje funkcję szybkiego kopiowania danych na smartfony, tablety, itp.
Udostępnij
Kvigo Tube Downloader 3.8.8wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Producentkvigo
Liczba pobrań762
Data aktualizacji26 lis 2019
Rozmiar pliku52.50 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)