WindowsMultimediaPobieranie wideoKvigo Tube Downloader

Kvigo Tube Downloader3.8.8

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kvigo Tube Downloader to darmowe narzędzie służące do pobierania i konwertowania filmów z popularnych serwisów internetowych, dzięki czemu będziemy mogli obejrzeć je na dowolnym urządzeniu bez dostępu do sieci.

YouTube i wiele, wiele innych

Nazwa programu Kvigo Tube Downloader jednoznacznie sugeruje, że pozwala on na ściąganie materiałów wideo z YouTube’a, ale nie tylko – bez problemu zapiszemy na dysku twardym filmy udostępnione na Facebooku, Twitterze, Instagramie, Vimeo i nie tylko.

Prosta obsługa

Pobieranie treści za pomocą Kvigo Tube Downloader odbywa się w trzech krokach. Kopiujemy adres URL strony do schowka i wklejamy go w głównym oknie aplikacji, wybieramy rozdzielczość i format pliku wyjściowego, a następnie klikamy przycisk „download”, by rozpocząć ściąganie materiału oraz jego konwersję.

Dodatkowe narzędzia

Kvigo Tube Downloader oferuje także funkcję dodawania ścieżki dźwiękowej i napisów do filmów, zmiany orientacji wybranych obrazów, łączenia i dzielenia wybranych materiałów wideo, usuwania zbędnych fragmentów plików. Wszystkie te czynności można wykonać w trzech krokach za pomocą nieskomplikowanych narzędzi dostępnych z poziomu aplikacji.

Obsługiwane rozdzielczości i formaty

Co ciekawe, w Kvigo Tube Downloader możemy ściągać nie tylko pojedyncze pliki, ale także całe listy odtwarzania, zapisując je jako MP4, Webm, MKV, M4A lub MP3. Narzędzie świetnie radzi sobie z obsługą wysokich rozdzielczości, więc pobierzemy wybrane materiały w jakościach 8K, 4K, 1080p, lub 720p, a następnie łatwo i szybko skopiujemy je do pamięci urządzenia podłączonego za pomocą złącza USB (np. smartfona lub tabletu).

Kvigo Tube Downloader – cechy:

  • darmowy program do ściągania filmów i piosenek z internetu
  • umożliwia pobieranie materiałów z YouTube’a, Facebooka, Instagrama, Twittera, Vimeo i innych
  • wspiera rozdzielczości 8K, 4K, 1080p, 720p i niższe
  • pozwala zapisywać pliki do formatów MP4, Webm, MKV, M4A lub MP3
  • oferuje funkcję szybkiego kopiowania danych na smartfony, tablety, itp.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Producentkvigo
Liczba pobrań854
Data aktualizacji26 lis 2019
Rozmiar pliku52.50 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)