iOSWiadomościAplikacje dla kibicówŁączynaspiłka
Łączynaspiłka ikona

Łączynaspiłkawersja 3.4.4

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Łączynaspiłka to skarbnica wiedzy o rodzimych rozgrywkach ligowych, w tym lig juniorskich. Jest to oficjalna aplikacja Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Aplikacja dzieli się na kilka części, wśród nich znajdziemy: aktualności, rozgrywki, kto wygrał oraz promocje. Fanów rodzimej piłki nożnej powinna ucieszyć zwłaszcza zakładka rozgrywki. Znajdziemy w niej nie tylko wyniki reprezentacji czy też ekstraklasy, ale również ligi II, III, niższych, a także lig juniorów. Wśród informacji są nie tylko informacje o wyniku meczu, ale też zapis wszystkich ważnych wydarzeń.

Za pomocą zakładki kto wygra możemy typować wyniki. Niestety podczas testów opcja ta nie była dostępna. Tak jak i kolejna z zakładek czyli promocje. Część z opcji aplikacji przenosi nas do strony www, jest też możliwe zalogowanie się na wspólnego konto w serwisie i aplikacji Łączynaspiłka. Dzięki temu mamy uzyskać np. szybki dostęp do naszych biletów.

Irytującą wadą programu jest częste i długie wczytywanie treści oraz oparcie sporej ilości opcji na stronach www. Rozczarowuje także brak podstawowych narzędzi, takich jak udostępnianie czytanych treści. Łączynaspiłka sprawdza się głównie jako podręczna skarbnica informacji o rozgrywkach klubów z niższych lig.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 123
Data aktualizacji27 mar 2022
Rozmiar pliku0.03 MB
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Łączynaspiłka ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)