bEDzsMHp
Lara Croft GO ikona

Lara Croft GO2.1.109660

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Lara Croft GO to kolejna po Hitman GO próba przeniesienia znanej serii gier zręcznościowych w świat mobilnych produkcji z gatunku gier logicznych. Podobnie jak poprzednik całość prezentuje się bardzo ciekawie.

bEDzsMHr

Rozgrywka w Lara Croft GO opiera się na odpowiednim wykonywaniu ruchów, tak aby nasza postać przeszła z punktu A do punktu B. Po drodze spotykamy sporo zagadek logicznych oraz ukrytych sekretów. Co ważne Lara Croft GO jest grą turową, choć nie daje tego po sobie poznać. Dzięki temu rozgrywka jest płynna, a przy wykonywaniu kolejnych ruchów nie ma presji czasu.

Zestawy przygód przedstawiono w formie pięciu pamiętników Lary. W skład każdego wchodzi kilka misji, które fabularnie łączą się ze sobą. Wraz z kolejnymi odkrywamy nowe umiejętności Lary. W przeciwieństwie do Hitman Go tutaj większą rolę odgrywa eksploracja i odnajdywanie sekretów. Zdarzają się też przeciwnicy (zasada eliminacji jest taka sama jak w Hitman GO), ale nie są oni głównymi elementami poziomów. Plansze są też ze sobą bardziej powiązane.

O wiele lepiej prezentuje się oprawa graficzna. Zrezygnowano z ascetycznych tekstur, przypominających pionki z gier planszowych. Zarówno poziomy jak i postaci pełne są kolorów i życia. W tle towarzyszy nam bardzo nastrojowa muzyka. W grze napotkamy mikropłatności, ale ograniczone do dodatków. Za realne pieniądze możemy dokupić podpowiedzi oraz zestaw klasycznych strojów dla Lary. Tytuł wspiera integrację z usługą Google Play Gry.

Lara Croft GO to nie tylko świetna rozwinięcie pomysłu z Hitman GO, ale i jedna z ciekawszych gier logicznych na urządzenia mobilne. Niestety jej pełna cena to blisko 30 zł, a gra nie posiada wersji próbnej. Jeżeli kogoś nie przekonał do siebie Hitman GO, warto poczekać na promocję i dać szansę Larze.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań267
Data aktualizacji5 lip 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Lara Croft GO ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEDzsMIn