WindowsProgramowanieInne programy dla programistówLaunch4j

Launch4j3.12

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Launch4j to niewielkie i multiplatformowe narzędzie kierowane do programistów Javy, umożliwiające wygodne opakowywanie archiwów JAR do postaci plików wykonywalnych EXE. Z jego pomocą skonfigurujemy także ikonę oraz ekran powitalny dla naszej aplikacji, określimy wymaganą wersję JRE itp.

Program napisany został w języku Java i pomimo swoich stosunkowo dużych możliwości jest bardzo prosty w obsłudze. Jego głównym zadaniem jest uzyskanie natywnego rozszerzenia EXE dla aplikacji napisanych w Javie i rozpowszechnianych jako pliki JAR. Ponadto Launch4j umożliwia manipulowanie wieloma istotnymi z punktu widzenia programisty i użytkownika atrybutami wytwarzanego oprogramowania. Możliwe jest m.in. definiowanie ikony dla aplikacji, nazwy procesu, początkowego/maksymalnego rozmiaru sterty, określenie minimalnej wymaganej wersji wirtualnej maszyny Javy, dodawanie informacji o programie, a także cyfrowego podpisu.

Cechy charakterystyczne Launch4j to niewielkie rozmiary i możliwość obsługi narzędzia z wykorzystaniem GUI lub z poziomu wiersza poleceń. Narzędzie wydane zostało w wersjach dla systemów Windows, Linux oraz Mac OS.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 122
Data aktualizacji27 sie 2018
Rozmiar pliku6.89 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)