LEGO Digital Designer ikona

LEGO Digital Designer4.3.11

Strona głównamacOSDomProgramy dla dzieciLEGO Digital Designer
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

LEGO Digtal Designer to program służący do tworzenia wirtualnych budowli z klocków LEGO.

W programie do dyspozycji użytkownika jest wiele rodzajów klocków, takich samych jak te dostępne w rzeczywistości w sklepie. Dowolnie można zmieniać ich kolor oraz położenie. Budowanie odbywa się poprzez przeciąganie klocków z listy na trójwymiarową planszę. Budowle można obracać i oglądać z każdej strony.

Klocki pogrupowane są według kategorii i łatwo odnaleźć te, których w danej chwili szukamy. Interfejs programu jest bardzo intuicyjny i łatwy do opanowania, więc nie powinien sprawiać problemu nawet mniej doświadczonym użytkownikom i dzieciom. Gotowe modele można zapisywać na dysku do pliku LXF lub wydrukować. Ciekawym dodatkiem jest możliwość zamówienia stworzonych budowli w formie fizycznych klocków za pośrednictwem strony LEGO.

Projektowanie wirtualnych budowli z klocków z pewnością sprawi radość nie tylko dzieciom, ale także i dorosłym. LEGO Digital Designer dostępny jest do pobrania za darmo w pełnej wersji.

Udostępnij
LEGO Digital Designer 4.3.11wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Liczba pobrań715
Data aktualizacji3 lut 2018
Rozmiar pliku308.84 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
LEGO Digital Designer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)