LEGO Digital Designer ikona

LEGO Digital Designer4.3.11

MacOSDomProgramy dla dzieciLEGO Digital Designer
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

LEGO Digtal Designer to program służący do tworzenia wirtualnych budowli z klocków LEGO.

W programie do dyspozycji użytkownika jest wiele rodzajów klocków, takich samych jak te dostępne w rzeczywistości w sklepie. Dowolnie można zmieniać ich kolor oraz położenie. Budowanie odbywa się poprzez przeciąganie klocków z listy na trójwymiarową planszę. Budowle można obracać i oglądać z każdej strony.

Klocki pogrupowane są według kategorii i łatwo odnaleźć te, których w danej chwili szukamy. Interfejs programu jest bardzo intuicyjny i łatwy do opanowania, więc nie powinien sprawiać problemu nawet mniej doświadczonym użytkownikom i dzieciom. Gotowe modele można zapisywać na dysku do pliku LXF lub wydrukować. Ciekawym dodatkiem jest możliwość zamówienia stworzonych budowli w formie fizycznych klocków za pośrednictwem strony LEGO.

Projektowanie wirtualnych budowli z klocków z pewnością sprawi radość nie tylko dzieciom, ale także i dorosłym. LEGO Digital Designer dostępny jest do pobrania za darmo w pełnej wersji.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań768
Data aktualizacji3 lut 2018
Rozmiar pliku308.84 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
LEGO Digital Designer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Komentarze (0)