AndroidGryZręcznościoweLEGO Ninjago: Skybound
LEGO Ninjago: Skybound ikona

LEGO Ninjago: Skybound11.6.34

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

LEGO Ninjago: Skybound to ciekawa gra na urządzenia z Androidem, wykorzystująca do zabawy postaci z klocków Lego i osadzona w klimacie Azji sprzed wieków.

Gra prezentuje się świetnie pod względem graficznym. Plansze są rozbudowane, dynamika gry wciąga, tła przyciągają uwagę. Aż trudno uwierzyć, że ta produkcja jest dostępna bezpłatnie. W rozgrywce wcielamy się w wojownika ninja (rzecz jasna, odwzorowanego jako figurka z klocków Lego), który ma kilka misji do wypełnienia. Po pierwsze, musimy pokonać siły złego dżina Nadakhana, który najechał wyspy Ninjago. Jego żołnierzy na planszy jest sporo i nie sposób ich uniknąć, choć czasem warto postarać się ich zaskoczyć, aby zdobyć punkty za skuteczny, przeprowadzony niespodziewanie atak. Przemierzając kolejne plansze, staramy się uwolnić naszych przyjaciół: Zane'a, Nyę, Lloyda, Cole'a i Kaia. To nasz drugi cel w grze LEGO Ninjago: Skybound. Całości smaczku dodaje lecąca w tle azjatycka muzyka.

Gra LEGO Ninjago: Skybound to świetna propozycja dla miłośników zręcznościówek i fanów gier, w których twórcy postarali się o świetną oprawę graficzną. Z tą aplikacją można spędzić naprawdę długie godziny.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań4 142
Data aktualizacji25 sie 2017
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
LEGO Ninjago: Skybound ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)