WindowsGryDla dzieciLego Racers

Lego Racers

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Lego Racers to pierwsza odsłona gry wyścigowej dla najmłodszych, której akcja osadzona jest w świecie popularnych klocków Lego. Za tytuł odpowiada firma High Voltage Software, która udostępniła opisywany tytuł w wersji na PC w 1998 roku.

Zbuduj z Lego własny bolid

Gra Lego Racers stworzona została z myślą o młodszych użytkownikach komputerów i to właśnie wśród nich cieszyła się największym uznaniem. Tytuł, jak nie trudno się domyśleć, umożliwia ściganie się pojazdami z klocków Lego po zamkniętym torze. Jeśli chodzi o możliwe do wykorzystania w wyścigu rajdówki to gracz posiada możliwość skorzystania z gotowych, standardowych pojazdów, jak również zbudowanie własnego bolidu od podstaw.

Tory, itemy i zabawa we dwoje

Wyścigi odbywają się na torach, na których musimy wykonać jak najszybciej zadaną ilość okrążeń. Rywalizować z nami będzie pięciu sterowanych przez komputer przeciwników. Możliwe jest również ściganie się ze znajomymi na podzielonym ekranie. Co istotne, na torach natknąć się możemy na kolorowe klocki, które albo ułatwią nam zwycięstwo lub utrudnią przejazd przeciwnikom. Gra charakteryzuje się sporą grywalnością i potrafi zapewnić świetną zabawę na wiele godzin.

Kluczowe cechy gry:

  • gra wyścigowa dla dzieci, w świecie Lego
  • możliwość budowania własnych bolidów
  • zróżnicowane trasy z itemami
  • możliwość zabawy w 2 osoby
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 393
Data aktualizacji20 lip 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)