WindowsMultimediaPrzechwytywanie wideoLICEcap

LICEcap1.26

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

LICEcap to niewielkie i nieskomplikowane narzędzie służące do przechwytywania obrazu z ekranu komputera i zapisywania go w postaci plików GIF lub LCF.

Z pomocą tego programu zarejestrujemy animację, zawierającą obraz z dowolnego fragmentu naszego pulpitu. Oferowane funkcje, chociaż jest ich niewiele, pozwalają użytkownikowi wygodnie manipulować szerokością i wysokością przechwytywanego obrazu, jak również wartością FPS. Poza obsługą popularnego formatu GIF LICEcap daje możliwość zapisu rejestrowanego materiału do plików LCF, charakteryzujących się wyższą kompresją i jakością nagrań.

Narzędzie dostępne jest na platformy Windows oraz Mac OS. Jego ogromnym atutem poza niewielkimi rozmiarami (około 300 KB) jest prosta obsługa i intuicyjny interfejs użytkownika. Aby rozpocząć przechwytywanie obrazu wystarczy kliknięcie zaledwie jednego przycisku. LICEcap umożliwia wstrzymywanie i wznawianie przechwytywania.

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
3.52 oceny
Twoja ocena
ProducentCockos, Inc.
Liczba pobrań1 493
Data aktualizacji6 wrz 2015
Rozmiar pliku0.23 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)