bDTTNZYR

LightBulb2.3

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Lightbulb to program, dzięki któremu w Windowsie uruchomić można tryb nocny. Ograniczana w nim będzie emisja niebieskiego światła, dzięki czemu korzystanie z komputera po zachodzie słońca będzie miało mniejszy wpływ na higienę snu i wzrok.

bDTTNZYT

Program gotowy jest do działania zaraz po instalacji: z Internetu automatycznie pobrana zostanie konfiguracja dla danej lokalizacji, dzięki czemu tryb nocny będzie synchronizowany z zachodem i wschodem słońca. Można także ustawić te wartości ręcznie.

Ponadto możliwe jest także określenie temperatury barw zarówno dla trybu nocnego, jak i dziennego, oraz ustawienie, jak długo ma trwać przechodzenie między trybami. Lighbulb jest programem Open Source, jego kod można znaleźć w repozytorium GitHub

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
LightBulb 2.3wersja stabilna (32-bit)
LightBulbwersja portable
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
ProducentAlexey Golub
Liczba pobrań1 610
Data aktualizacji23 mar 2021
Rozmiar pliku3.28 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTTNZZy
bDTTNZZP