AndroidKomunikacja/społecznośćSpecjalistyczne przeglądarki internetoweLink Bubble
Link Bubble ikona

Link Bubble1.9.58

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Link Bubble to nowatorskie podejście do tematu mobilnych przeglądarek internetowych. Jej autorzy zerwali ze znanym schematem, który towarzyszy nam od lat. Połączyli idee Chat Heads znanych z Facebookowego Messengera oraz funkcje przeglądarki internetwej w jednej aplikacji.

Jak wskazuje nazwa programu, Link Bubble pozwala na otwieranie nowych linków w bąbelkach. Takie rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza przy przeglądaniu serwisów społecznościowych. Dzięki niemu możemy zaoszczędzić czas, jaki byłby potrzebny przy standardowym przejściu do przeglądarki, zapoznanie się z treścią i powrotem do aplikacji. W przypadku Link Bubble strona wczytuje się w tle, a gdy całość zostaje załadowana zostaniemy o tym poinformowani.

Podgląd również przypomina rozwiązanie znane z Facebooka, choć zajmuje większość ekranu to tak naprawdę nie przesłania nam całego widoku. Kolejną ciekawą opcją jest możliwość udostępnienia przeglądanego linku do 2 wybranych aplikacji. Wykonując gest w lewo bądź w prawo, przesyłamy stronę do ustawionych wcześniej programów np. Pocketa i Twittera.

Choć program ten nie zastąpi w całości klasycznych przeglądarek, to jednak w wielu sytuacjach będzie rozwiązaniem lepszym i praktyczniejszym. Sporo zależy od naszej pomysłowości. Przykładowo otwierając w Link Bubble adres YouTube możemy słuchać muzyki w tle, a to tylko jedno z wielu zastosowań.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentChris Lacy
Liczba pobrań487
Data aktualizacji21 mar 2017
Rozmiar pliku3.32 MB
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Link Bubble ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)