WindowsMultimediaPrzechwytywanie wideoliteCam Game
liteCam Game ikona

liteCam Game5.5.0.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

liteCam Game to proste w obsłudze, darmowe narzędzie przeznaczone do nagrywania sekwencji wideo z gier bazujących na technologii DirectX/OpenGL.

Aplikacja poza bogatą funkcjonalnością charakteryzuje się również przejrzystym i dopracowanym interfejsem graficznym, w którym bez większych przeszkód odnajdą się początkujący użytkownicy, chcący nagrać swoje pierwsze filmiki z gier. liteCam Game pozwala tworzyć materiały wideo w jakości FullHD (1080p) i FPS na poziomie 60 klatek/sekundę. Dysponuje ono opcjami, pozwalającymi definiować dodatkowe źródło audio (np. mikrofon), format i jakość rejestrowanego dźwięku.

Nie zabrakło również obsługi bardzo popularnej obecnie technologii PIP. Pozwala ono równocześnie rejestrować i nakładać na siebie obraz z gry oraz kamerki internetowej. Dzięki niej użytkownik tworzyć może przy minimalnym wysiłku profesjonalne filmiki z gier, a następnie bez konieczności montażu i edycji wideo publikować je np. na łamach serwisu YouTube.

Zgodnie z zapewnieniami twórców liteCam Game doskonale radzi sobie w pracy z takimi tytułami jak League of Legends, World off Warcraft, Minecraft, Need for Speed, GTA i wieloma innymi.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.73 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań362
Data aktualizacji3 gru 2018
Rozmiar pliku62.65 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
liteCam Game ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)