WindowsMultimediaPrzechwytywanie wideoLiteCam HD
LiteCam HD ikona

LiteCam HD5.5.0.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

LiteCam HD to intuicyjna i bardzo przyjazna początkującym użytkownikom aplikacja, pełniąca funkcję rejestratora wideo. Pozwala ona w łatwy sposób zapisać sekwencję wideo z pulpitu, gry lub kamerki internetowej

Program oferuje funkcje, z pomocą których zarejestrujemy w postaci pliku wideo obraz naszego pulpitu lub wskazanego jego obszaru. Wykorzystywany on może być do tworzenia wideotutoriali czy nawet nagrywania opublikowanych w Internecie klipów (które nie są możliwe do pobrania w tradycyjny sposób) i rozmów wideo z wykorzystaniem komunikatora Skype itp. LiteCam HD wyposażony został również w specjalne tryby do rejestrowania jedynie ścieżki audio oraz nagrywania wideo z gier. W przypadku tego ostatniego narzędzie obsługuje tytuły bazujące na DirectX 7, 8, 9, 10, 11 oraz OpenGL, a jak zapewniają twórcy umożliwia także sprawne zapisywanie obrazu przy 60fps w rozdzielczości 1080p.

Inne, godne uwagi funkcje programu to obsługa trybu PIP (Picture-in-Picture), pozwalająca na tworzenie szkoleń wideo, w których rejestrowany i łączony w jedną całość będzie obraz pulpitu i obraz wykładowcy zarejestrowany przez kamerkę internetową. Nie zabrakło również opcji dodawania do obrazu tytułu, dowolnych napisów czy loga, podglądu zarejestrowanego wideo, ukrywania kursora myszki, harmonogramu nagrań oraz rysowania na ekranie przy użyciu takich narzędzi jak m.in. ołówek. LiteCam HD z powodzeniem posłużyć może do wyciągania ścieżki dźwiękowej z dowolnego materiału wideo.

LiteCam HD bazuje na autorskim kodeku Rsupport Screen Capture Codec (RSCC), który pozwala na wydajniejsze zapisywanie rejestrowanego obrazu (nawet o 30% w porównaniu do konkurencji), jednocześnie wykorzystując w mniejszym stopniu dostępne zasoby systemowe.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań7 324
Data aktualizacji4 gru 2018
Rozmiar pliku41.40 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
LiteCam HD ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)