MacOSAkcesoriaRozszerzenia pulpituLittleicon
Littleicon ikona

Littleicon4.1

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Littleicon to niewielka aplikacja do zmiany ikon. Za jej pomocą można zmienić wszystkie możliwe ikony, od folderów na programach systemowych kończąc.

Program ma intuicyjny i przejrzysty interfejs. Ikony podzielone są na kategorie, wszystkie pozycje pogrupowane są alfabetycznie. Dostępna jest także wyszukiwarka, dzięki czemu łatwo znajdziemy to, czego szukamy. Można zmienić ikonę każdej aplikacji systemowej jak i tej stworzonej przez firmę trzecią. Aby to zrobić, wystarczy przeciągnąć do okna Littleicon plik icns lub png z nową ikoną w miejsce tej, którą chcemy zmienić i kliknąć Apply changes. Oryginalną ikonę można przywrócić wyrzucając zmienioną poza okno programu.

Jeśli nie spodoba nam się jakaś ikona zastosowana przez autora aplikacji lub systemowe ikony zaprojektowane przez Apple nie przypadną nam do gustu to z pomocą tej aplikacji łatwo i szybko możemy je zmienić. Program zadowoli estetów oraz użytkowników rządnych powiewu świeżości na biurku swojego Maca. Aplikacja dostępna jest w darmowej wersji freeware.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentFreeMacSoft
Liczba pobrań103
Data aktualizacji5 lis 2019
Rozmiar pliku3.87 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Littleicon ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)