AndroidArchiwumProgramy archiwalneLive Weather Pro
Live Weather Pro ikona

Live Weather Pro1.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Live Weather Pro to aplikacja, dzięki której będziemy mieli zawsze pod ręką najświeższe informacje o pogodzie. Możemy ją pobrać za darmo, ale musimy liczyć się z obecnością wyskakujących reklam.

Tuż po uruchomieniu należy skonfigurować podstawowe opcje, w tym przede wszystkim skalę temperatury (Celsjusza lub Fahrenheita), format czasu oraz jednostkę prędkości wiatru. Live Weather Pro zawiera prognozę godzinową, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by sprawdzić, jakich warunków atmosferycznych należy spodziewać się jutro, pojutrze lub w ciągu najbliższych dni.

Live Weather Pro wykrywa lokalizację użytkownika na podstawie funkcji GPS. Jeśli jednak chcemy dowiedzieć się więcej na temat pogody w innym regionie, bez problemu dodamy go z poziomu głównego okna programu. Może to okazać się przydatne w zaplanowaniu wycieczki nad morze czy też przed wyjazdem w delegację.

Należy również odnotować, że Live Weather Pro wyświetli ostrzeżenia o nadchodzących zagrożeniach, w tym na przykład burzy, tornadzie czy obfitych opadach deszczu.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań79
Data aktualizacji25 sie 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (adware)
Live Weather Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)