Logitech: Aktualizacja oprogramowania dla myszy G203 Prodigy

Logitech: Aktualizacja oprogramowania dla myszy G203 Prodigy

Logitech: Aktualizacja oprogramowania dla myszy G203 Prodigy
Jan Mentel
13.10.2017 11:33

Logitech G, marka należąca do firmy Logitech wprowadziła aktualizację oprogramowania dla myszy G203 Prodigy. Aktualizacja jest dostępna poprzez aplikację Logitech Gaming Software. Zapewnia ona ulepszenie parametrów myszy G203. Nowa maksymalna szybkość wynosi 300 ips (dawniej 200 ips). Natomiast zakres rozdzielczości został poszerzony do 8000 dpi (dawniej 6000 dpi). Największe przyspieszenie myszy G203 to aktualnie 35G (dawniej 25G).

Obraz

„Doszliśmy do wielu interesujących wniosków podczas projektowania i tworzenia naszej najnowszej bezprzewodowej myszy Logitech G603 z technologią LIGHTSPEED. Okazało się, że niektóre z rozwiązań możemy przenieść do urządzenia istniejącego już wcześniej.” –powiedział Chris Pate, portfolio manager Logitech G. „Postanowiliśmy zadbać o potrzeby graczy, wprowadzając zmiany w oprogramowaniu Logitech Gaming Software, skutkujące polepszeniem parametrów myszy Logitech G203. – dodał Chris Pate.

„Kluczowe jest dla nas zadowolenie osób, korzystających z naszych produktów. Nieprzerwanie dążymy do doskonałości przy ulepszaniu naszych produktów, co widać nie tylko w nowościach, ale i urządzeniach, które są już na rynku. Najlepszym przykładem jest niniejsza aktualizacja. Celem każdego naszego działania jest polepszenie komfortu użytkowania naszych urządzeń. Tak, aby gracz mógł czerpać z rozgrywki to co najlepsze.” – podsumował Krzysztof Ogrodnik, Gaming Business Development Manager CEE, Logitech.Mysz Logitech G203 Prodigy – informacjeLogitech G203 Prodigy to urządzenie, które prezentuje najwyższą jakość wykonania w każdym aspekcie. Wygląd myszy zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy - klasyczna konstrukcja, programowalne podświetlenie RGB w 16,8 milionach kolorów, zapewniają wyśmienite doznania wizualne. Natomiast wbudowania pamięć ustawień myszy, zaawansowany system naciągu przycisków oraz sześć programowalnych przycisków gwarantuje komfortową i bezproblemową rozgrywkę.

Obraz

Najnowsza wersja oprogramowania Logitech Gaming Software, umożliwiająca zwiększenie możliwości myszy G203, jest dostępna na oficjalnej stronie Logitech.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)