Laptopy
liczba publikacji: 7pierwszy wpis: 2 Grudnia 2015ostatni wpis: 1 Listopada 2020

Wieczna wojna między lapkiem a komputerem

Acer Swift 3 (Ryzen 5) - wydajny laptop do pracy publicystycznej, blogowania i podróży [recenzja]

Jeżeli śledzicie moje wpisy na blogu, mogliście wielokrotnie zauważyć, że korzystałem z chromebooka marki Acer. Wybrałem taki sprzęt, gdyż potrzebowałem urządzenia lekkiego i niewielkich rozmiarów, które posłuży mi jako sprzęt do rozrywki oraz pracy blogerskiej. Ceniłem go za długi czas działania na jednym ładowaniu oraz jakość wykonania.

Acer Predator Helios 500: Intel vs AMD – odwieczna wojna

Jakiś czas temu miałem na warsztacie dwa laptopy dla graczy i mimo że pochodziły one z tej samej rodziny, to diametralnie różniły się zamontowanymi podzespołami. Mowa o tytułowych Acer Predator z linii Helios 500. Tym razem na testy przyszły do mnie modele z konfiguracją pod procesor Intel oraz AMD. Biorąc pod uwagę, iż Intel jest zwykle kojarzony z dużą wydajnością a AMD z tańszymi rozwiązaniami, nie chciałem kierować się w teście porównaniami – który lepszy a który gorszy.

Acer Predator Triton 700 — demon prędkości w niepozornej obudowie!

Granie na laptopie w dzisiejszych czasach to dobry wybór. Biorąc pod uwagę kosmiczne ceny kart graficznych oraz duże, ociężałe jednostki stacjonarne, zakup mobilnego centrum rozrywki będzie jak znalazł. Mimo że sprzęt dla graczy kojarzy się ze pstrokatym wyglądem oraz nagromadzeniem świecących elementów przy dość wysokiej jakości specyfikacji technicznej, to na rynku znaleźć laptopy z bardzo przystępnym wykonaniem.

Chromebook - mój wierny towarzysz podróży, blogowania oraz niedocenione wsparcie w kuchni

Pod koniec 2015 roku miałem możliwość pobawić się wydajnym laptopem do prostych zadań. To co mnie urzekło w Acer V3-371 to jego szybkie działanie oraz innowacyjny (na tamte czasy) system Windows 10. Nigdy jakoś specjalnie nie pałałem miłością do laptopów, mając na uwadze znaczny spadek wydajności tuż przy progu terminu gwarancji urządzenia. Taką sytuację mam z Asusem żonki, któremu przydałby się mały "upgrade

Recenzja laptopa dla graczy Acer Aspire VX 15. Gdzie moc spotyka się z wielką odpowiedzialnością!

Bycie graczem to ciągłe wyzwania, również takie które zahaczają o aktywną modernizację sprzętu na którym gramy. W związku z tym iż jestem 100% graczem a'la "PC Master Race", skupiam się tylko na tej platformie do wirtualnej rozgrywki. Miałem możliwość pobawienia się na konsoli, ale jednak granie na padzie zostawię fanatykom konsol :) Pech chciał że zostałem zmuszony do tego, by zacząć rozglądać się za mobilną wersją sprzętu do grania - patrz: laptop. Wiem że owoc

Acer V3-371 — perła w aluminiowej obudowie

Całkiem niedawno udało mi się dostać do akcji promowanej przez redakcję Dobrych Programów „Przetestuj sprzęt od Intela”. Choć wstępnie zapisałem się na testowanie smartfona, ostatecznie dostałem całkiem ciekawego laptopa. Przed otrzymaniem sprzętu, zdążyłem dowiedzieć się paru informacji o tytułowym laptopie i określić schemat testów urządzenia. Jest to moja pierwsza recenzja laptopa na ramach portalu, więc proszę o wyrozumiałość.

Acer V3-371 otrzymujemy na wyposażeniu wraz z ładowarką sieciową oraz kompletem dokumentów – gwarancją, instrukcją obsługi i ulotkami producenta.