bDTZAqZN
Lords Mobile ikona

Lords Mobile2.43

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Lords Mobile to strategia czasu rzeczywistego w konwencji MMO, co oznacza, że podczas rozgrywki nie rywalizujemy ze sztuczną inteligencją, ale prawdziwymi graczami z całego świata.

bDTZAqZP

Mamy tutaj do czynienia z RTS-em, w którym musimy rozbudowywać swoją bazę, ulepszać budynki, rekrutować jednostki i toczyć bitwy. Lords Mobile zawiera otwarty świat eksplorowany przez rozmaitych użytkowników. Możemy oczywiście nie tylko z nimi walczyć, ale także porozmawiać na wbudowanym czacie. Wszystko po to, by docelowo zostać cesarzem władającym najpotężniejszym imperium w świecie Lords Mobile.

Lords Mobile niejednokrotnie wymaga opracowania taktyki. Trzeba zadbać o odpowiednie formacie oraz dopracowanie strategii, a także pamiętać o werbowaniu i ulepszaniu bohaterów. Każda z takich postaci dysponuje bowiem innymi zdolnościami, co ma przełożenie na sam gameplay. Zwłaszcza, że Lords Mobile umożliwia podążanie jedną z wielu ścieżek. Możemy podbijać królestwa, więzić swoich rywali, ratować pojmanych jeńców i nie tylko.

Za ściągnięcie gry Lords Mobile nie są pobierane żadne opłaty. Mimo wszystko autorzy zaimplementowali mikropłatności, dzięki którym można zakupić dodatkowe przedmioty za prawdziwe pieniądze.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentIGG.COM
Liczba pobrań80
Data aktualizacji8 kwi 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Lords Mobile ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZArau
bDTZAraL