AndroidGryStrategiczneLords Mobile
Lords Mobile ikona

Lords Mobile2.122

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Lords Mobile to strategia czasu rzeczywistego w konwencji MMO, co oznacza, że podczas rozgrywki nie rywalizujemy ze sztuczną inteligencją, ale prawdziwymi graczami z całego świata.

Mamy tutaj do czynienia z RTS-em, w którym musimy rozbudowywać swoją bazę, ulepszać budynki, rekrutować jednostki i toczyć bitwy. Lords Mobile zawiera otwarty świat eksplorowany przez rozmaitych użytkowników. Możemy oczywiście nie tylko z nimi walczyć, ale także porozmawiać na wbudowanym czacie. Wszystko po to, by docelowo zostać cesarzem władającym najpotężniejszym imperium w świecie Lords Mobile.

Lords Mobile niejednokrotnie wymaga opracowania taktyki. Trzeba zadbać o odpowiednie formacie oraz dopracowanie strategii, a także pamiętać o werbowaniu i ulepszaniu bohaterów. Każda z takich postaci dysponuje bowiem innymi zdolnościami, co ma przełożenie na sam gameplay. Zwłaszcza, że Lords Mobile umożliwia podążanie jedną z wielu ścieżek. Możemy podbijać królestwa, więzić swoich rywali, ratować pojmanych jeńców i nie tylko.

Za ściągnięcie gry Lords Mobile nie są pobierane żadne opłaty. Mimo wszystko autorzy zaimplementowali mikropłatności, dzięki którym można zakupić dodatkowe przedmioty za prawdziwe pieniądze.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentIGG.COM
Liczba pobrań157
Data aktualizacji23 lut 2024
System operacyjnyAndroid 5.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Lords Mobile ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)