bDUdybhN
Love Balls ikona

Love Balls1.6.2

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Love Balls to popularna gra logiczna, w której naszym głównym celem jest to, aby dwie stęsknione za sobą piłeczki zetknęły się ze sobą.

bDUdybhP

Autorzy Love Balls udowadniają, że najprostsze pomysły w większości przypadków są najlepsze. Opisywana gra nie posiada ani pięknej i rozbudowanej grafiki, ani również miłej dla ucha oprawy dźwiękowej a potrafi zainteresować graczy na wiele godzin. Zasada rozgrywki jest prosta. Na poszczególnych planszach ulokowane zostały różnego typu przeszkody oraz dwie małe piłeczki. Do zadań gracza należy takie rysowanie różnego typu kształtów itp., aby główni bohaterowie gry - zakochane w sobie kuleczki, zetknęły się ze sobą.

Love Balls oferuje niespełna 500 różnorakich plansz, na których przygotowano dla gracza ciekawe łamigłówki. O ile pierwsze plansze wydają się być zbyt proste to wraz z upływem kolejnych poziomów trafiają się i takie, nad rozwiązaniem których przyjdzie się nam "napocić". W trakcie rozgrywki zbieramy złote gwiazdki, które posłużyć nam będą mogły do zmiany wyglądu tytułowych kuleczek, motywu graficznego czy narzędzia używanego do rysowania (pióro, pędzel, flamaster itd.).

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentLion Studios
Liczba pobrań95
Data aktualizacji5 sty 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Love Balls ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUdybiu
bDUdybiL