AndroidNarzędziaInne narzędziaLucky Patcher
Lucky Patcher ikona

Lucky Patcher10.0.7

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Lucky Patcher to aplikacja do edytowania plików APK zainstalowanych w Androidzie programów. Umożliwia ich modyfikowanie w taki sposób, by na przykład zmienić uprawnienia, usunąć reklamy lub wyłączyć komponenty utrudniające uruchamianie aplikacji pochodzących spoza Sklepu Play.

Do pełnego działania programu niezbędny jest dostęp roota (część funkcji będzie jednak działać i bez niego), ale nie jest wymagana zaawansowana wiedza. Po uruchomieniu, aplikacja samodzielnie skanuje zainstalowane programy i sprawdza, jakie ich elementy można zmienić. Jeśli zdecydujemy się na jakieś działania, poproszeni zostaniemy jedynie o wstępną konfigurację, zaś cały proces przeprowadzony zostanie automatycznie.

Zgodnie z zapewnieniami producenta, Lucky Patcher nie ma negatywnego wpływu na zainstalowane już w systemie programy i nie może ich uszkodzić. Warto natomiast dodać, że skuteczność działania aplikacji może zależeć od konkretnego przypadku, nie ma więc pewności, że przeprowadzane działania przyniosą zakładany skutek (stąd też wzięła się nazwa programu).

Uwaga!

Tłumaczenie aplikacji na język polski nie jest pełne – nieliczne elementy opisane są jedynie po angielsku.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.98 ocen
Twoja ocena
ProducentLucky Patcher
Liczba pobrań1 632 498
Data aktualizacji29 mar 2022
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Lucky Patcher ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (75)